לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

גליץ

גלעד בנארי

מדריך בכיר

גלעד בוחן את המציאות בעיניים של אמן קונספטואלי והמצלמה היא לא יותר מכלי להשגת המטרה. הצילום התחיל ממש במקרה, והתחבר עם הכתיבה היצירתית שאיתה הוא התחיל.
למציאות יש גבולות שנתחמים רק על ידי הדמיון, וככל שנרחיב את הגבולות של הדמיון שלנו, המציאות תהפוך לחסרת גבולות.
גלעד דוחף את עצמו ואת תלמידיו לגלות את הפוטנציאל הייחודי שלו. צילום יצירתי מתחיל ממקום מאד פשוט. יצירתיות מתחילה בלהתבונן על העולם כמו כמו שעשינו כשהיינו ילדים. כשלסדק בקיר היתה צורה ועננים נראו לנו כמו חיות. על הבסיס הרחב הזה מוסיפים את הידע טכני ואת היצירתיות הטכנית, ומקבלים את התמונה שאין אף אחד בעולם שהיה מצלם, חוץ ממכם. גלעד מצלם עבור משרד התיירות, מציג תערוכות בארץ ובעולם, ומלמד צילום יצירתי מאז.

גלעד בנארי מוביל בבית הספר גליץ שני קורסים מיוחדים ומעניינים אשר מפתחים את החשיבה הצילומית, מרחיבים את הדמיון והופכים אותנו לצלמים יצירתיים יותר.

קורס צילום בזווית אחרת – בקורס "צילום מזווית אחרת" תוכלו לקבל נקודת מבט מרעננת על המציאות סביבכם ועל הצורה שבה הצילום משתלב בתוכו. בקורס 8 מפגשים תיאורטיים ומעשיים, שלוש שעות לכל מפגש. לפרטים וסילבוס לחצו כאן >>

קורס צילום רגשי ותהליכים בפוטותרפיה – הקורס מספק הצצה בלעדית לתוך פוטותרפיה, אבל לא כתהליך של טיפול מול פציינט, אלא בזכוכית מגדלת על התהליך הצילומי, על הביטוי של מצלמה ותמונה בתהליך. גלעד בנארי מלמד פוטותרפיה כעשר שנים במגוון אוניברסיטאות הישראל תוך שימת דגש על השפה הצילומית וכל היכולת לבטא ולקרוא דרך ההחלטות הצילומיות את התהליכים הרגשיים והאישיים. בקורס 8 מפגשים, שלוש שעות לכל מפגש. לפרטים וסילבוס לחצו כאן >>

עבודות נבחרות
דילוג לתוכן