לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

קורס צילום בגליץ – כל קורס הוא חוויה של צילום בבית הספר המוביל בישראל

מחפשים קורס צילום מקצועי שיתאים במיוחד לכם? ברוכים הבאים לבית הספר לצילום המוביל בישראל!

קורס צילום מקצועי הטוב בישראל עם צוות מרצים מקצועי ומיוחד, זה מה שבעיקר מייחד את גליץ! נכון שהכותרת מחייבת, אך בזכות למעלה מ-14,000 בוגרים ועם אלפי בוגרים נוספים מדיי שנה ובזכות צוות מדריכים, צוות פיתוח הדרכה והנהלה שעובדים מסביב לשעון בשבילכם, ובעיקר בזכות המשובים המעולים והמוניטין המצויין שלנו – אנחנו יכולים לעמוד בגאווה מאחורי המשפט ״בית הספר לצילום של ישראל״. אתם מוזמנים לקרוא מה מייחד אותנו, לקרוא איזה קורס צילום לקחת ולקרוא חוות דעת של בוגרים.

מגוון הקורסים בגליץ מתחיל בבסיס עם קורס יסודות הצילום ומשם ממשיך לקורס צילום מתקדם. לאחר סיום קורס הבסיס והמתקדם ניתן להמשיך לקורסי העשרה במקצות כגון צילום נוף, צילום אופנה, סטודיו, מוצר, תרבויות, עריכת תמונה בפוטושופ ולייטרום, תאורה מעשית, זוית אחרת, ועוד. אם לא בחרתם במסלול הייעודי תוכלו להמשיך לקורס הדגל – מתקדם PRO ולהכיר מקרוב את הצלמים המשפיעים ביותר בתעשייה שלנו.

אתם מוזמנים להצטרף למשפחת גליץ המתרחבת ולהנות מהלימודים הטובים ביותר ומתחביב הצילום שימשיך איתכם גם הרבה אחרי קורס צילום מקצועי הראשון שלכם איתנו.

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר אלינו 077-4090280 או במייל info@galitz.co.il

הרשמה ופרטים נוספים

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

אחריות מורחבת

אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

השלמת שיעורים

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

הדרכה אישית על המצלמה

יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

איכות הלמידה

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

הנוחות שלכם

לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

המשכיות

כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

מבנה בית הספר

הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!

מחוייבות למצויינות

הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

מובילי קהילת הצילום

אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

דילוג לתוכן