לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

יסודות הצילום ברעננה

קורס יסודות הצילום נועד לתת לצלם המתחיל את הכלים הדרושים על מנת לשלוט בתפעול המצלמה ולהתחיל לצלם בצורה הטובה ביותר. קורס צילום למתחילים עוסק בבסיס הצילום החל מהקניית מושגי יסוד והבנתם כגון: תריס, צמצם, ISO, חשיפה, קומפוזיציה ועוד.

קורס הצילום שלנו כולל 12 מפגשים בני שלוש שעות, מתוכם 5 יציאות שטח לתרגול הנלמד בכיתה. בקורס תלמדו ותתרגלו בין היתר: שליטה במשולש החשיפה, הכרת המצלמה האישית שלכם, התמודדות עם תנאי תאורה משתנים, צילום פורטרטים, וצילום לילה. כמו כן, תכירו את ההיסטוריה של הצילום, מהי קומפוזיציה ואיך היא עוזרת לנו בצילום, עקרונות העריכה, מתן משוב ויכולת ניתוח תמונה, צילום נוף ושימוש בפילטרים שונים. לאחר כל שיעור עיוני תקבלו הקלטה של השיעור, מצגת וסיכום שיעזור לכם לחזור על החומר הנלמד.

בבית הספר שלנו אנו מקפידים על יחס חניכה גבוה לצד יחס אישי וחווית לימוד מהנה ויחודית. אהבתם את השיעורים או שהחסרתם שיעור מכל סיבה? אתם מוזמנים לחזור ועל שיעור ואפילו על הקורס כולו בתיאום איתנו וכמובן ללא עלות נוספת, בהתאם לאחריות.

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

הקורסים הקרובים

לפרטים ומידע לגבי הקורס הקרוב לחצו כאן >>

או צרו איתנו קשר בטלפון 077-4090280

מפגש 1 – פתיחת קורס וקומפוזיציה

פתיחת קורס והכרות עם הסטודנטים. נמשיך להכרות עם ההיסטוריה של הצילום, בשיעור מרתק זה נלמד כיצד בונים תמונה בצורה נכונה, מהי הולכת עין ומה העין אוהבת, מהי קומפוזיציה וכיצד ניישם אותה בצילומים השונים.

מפגש 2 – יסודות הצילום

הכרת מושגי היסוד החשובים ביותר, לימוד חשיפה ומדידת אור, תריס, צמצם, ISO, הבנת עומק שדה, הכרת מבנה המצלמה, עדשות ואופן העבודה עם המצלמה.

מפגש 3 – יציאת שטח ראשונה

יציאה לצילומים על מנת ליישם את הנלמד בשיעורים הקודמים ולהפוך את התאוריה לצילום מעשי. תרגול חשיפה, עומק שדה, מדידת אור, קומפוזיציה, תפעול המצלמה, ראייה צילומית ועוד.

מפגש 4 - האור כחומר גלם

בשיעור נלמד על חומר הגלם העיקרי שלנו כצלמים - האור. נכיר את סוגי האור השונים וכיצד הם באים לידי ביטוי בצילום ונלמד על מערכת הפוקוס הדיגיטלית.

מפגש 5 – יציאת שטח שנייה

ניפגש לצילום בעלי חיים תוך שימת דגש על תאורה, קומפוזיציה, צילום בתנועה, לכידת רגעים מיוחדים ותשומות לב לפרטים. במפגש זה נבין כיצד להציג את בעלי החיים בצורה מחמיאה, לבודד אותם מתוך ההמולה ולהשתמש בתאורה הטבעית.

מפגש 6 – עקרונות העריכה בצילום

תוכנות העריכה הן חדר החושך של הצילום הדיגיטלי. כלים אלו חיוניים ונחשבים לחלק בלתי נפרד מתהליך העבודה של הצלם. בשיעור זה נלמד על תהליך עיבוד התמונה ויועברו כלים בסיסיים הדרושים לעבודה עם תוכנות העריכה. התרגול יבוצע בעזרת תוכנות העריכה בטלפונים הניידים.

מפגש 7 – משוב על עבודות

תוסבר אומנות מתן המשוב תוך מתן משוב על צילומי הסטודנטים במפגשים הקודמים. בשיעור ניתן דגש על הטכניקה ועל אפשרויות לשיפור התמונות. המשוב הינו חלק חשוב מאוד בתהליך הלמידה שלנו כצלמים ובכלל ובעזרתו אנו יכולים להבין וללמוד האם המטרה שלנו בצילום הושגה ועברה לצד השני הצופה בתמונה.

מפגש 8 – יציאת שטח שלישית

בשיעור שטח זה נעלה את רמת התרגול בעזרת מתן משימות צילומיות מאתגרות ומגוונות בהתאם לנלמד בקורס עד כה. משימות הצילום ידרשו הבנה וידע טכני לצד חשיבה צילומית יצירתית.

מפגש 9 - צילום פורטרטים

נלמד כיצד נכון לצלם אנשים ולהעביר את הסיפור שלהם כפי שאנחנו הצלמים רואים ורוצים לספר לעולם. נלמד על תקשורת עם המצולם שלנו וכיצד להוציא ממנו את המיטב.

מפגש 10 – יציאת שטח רביעית

נצא לרחוב ונתמקד באנשים ובסביבתם. נתרגל צילום פורטרטים אחד על השני וכן על אנשים ברחוב תוך הבאת הסיפור שלהם לידי ביטוי בצילום שלנו.

מפגש 11 – יציאת שטח חמישית

בשיעור מעשי זה נלמד ונתרגל צילום בתאורת לילה ובתאורת רחוב. נלמד על חשיפות ארוכות, ציור באור וצילום בתאורת רחוב מאתגרת.

מפגש 12 – מבוא לצילום נוף וסיכום קורס

נלמד על צילומי נוף והשימוש בפילטרים (מסננים) ככלי עזר להתמודדות עם מגבלות האור שבצילום. חלקו השני של השיעור יוקדש לסיכום הקורס, משוב וחלוקת תעודות.

 רוצים להתייעץ איתנו? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או לשלוח מייל info@galitz.co.il

הכרות על עולם הצילום, הכרת מושגי היסודות ותפעול המצלמה בצורה ידנית. אנחנו כאן בכדי להפוך אותכם מאנשים עם מצלמה, לצלמים.
הפסדתם שיעור, לא נורא, אנחנו כאן. אצלו תוכלו לחזור על השיעור החסר בכל מועד על בסיס מקום פנוי וזאת מעבר לכך שתקבלו את השיעור בצורה מצולמת כאילו שהייתם בכיתה.
הקורס מתקיים בסניף שלנו ברעננה – רחוב התעשיה 11 רעננה.
בגליץ בית הספר לצילום מעשי הופכים אנשים עם מצלמה לצלמים מיומנים. בית הספר שלנו, שהוקם בשנת 2007, הכשיר בגאווה למעלה מ-30,000 אנשים בתחומי צילום שונים. הצוות שלנו מונה כ-50 מדריכות ומדריכים, כל אחת ואחד מהם צלמים מקצועיים, המביאים את הסגנון והמומחיות הייחודיים שלהם לתלמידים שלנו. יחד, הם יוצרים את הפסיפס המיוחד של בית הספר שלנו. אצלנו שמים דגש על מקצועיות, חדשנות, מצוינות בשירות, משאבי אנוש איכותיים וחווית למידה מעשירה. אנו מבינים כי המהות האמיתית של הצילום טמונה באדם שמאחורי המצלמה. לכן, בגליץ, הפוקוס שלנו הוא החניכים והחניכות עצמם.
12 מפגשים
תינתן אפשרות לחזרה על שיעורים מתוך הקורס ללא הגבלת היקף וזאת כל עוד הקורס והשיעורים האמורים זמינים וקיימים באורח הרגיל של הדברים במסגרת פעילות בית הספר. למען הסר ספק, לבית הספר גליץ שיקול דעת מלא ומוחלט ומכל סיבה שהיא להפסיק בכל עת קיומם והפעלתם של הקורס ו/או כל שיעור במסגרת הקורס לאחר השלמת הלימודים בקורס הראשוני על ידי התלמיד וזאת מבלי שתוטל עליה כל חבות בקשר עם כך כלפי התלמיד.
עלות הקורס 2,580 ש"ח. עלות הקורס לא כוללת את כרטיס הכניסה לספארי.

הקורס מתקיים בין השעות 18:00-21:00, יציאות השטח בימי ו’.

ציוד נדרש לקורס:
מצלמה, עם אפשרות לשליטה ידנית בתריס וצמצם.
רצוי מאוד חצובה (לא חובה, נשאיל ציוד למי שחסר).

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

אחריות מורחבת

אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

השלמת שיעורים

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

הדרכה אישית על המצלמה

יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

איכות הלמידה

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

הנוחות שלכם

לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

המשכיות

כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

מבנה בית הספר

הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!

מחוייבות למצויינות

הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

מובילי קהילת הצילום

אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

דילוג לתוכן