לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

גליץ

מסלול שנתי

המסלול השנתי הוא הדרך המקיפה והמקצועית ביותר להיכנס לעולם הצילום היום. במסלול השנתי 58 מפגשים כשבמהלך הדרך תכירו 16 צלמים ומרצים מהטובים בישראל ותשאבו מהם את הטכניקות והשיטות שהפכו אותם למובילי קהילת הצילום בישראל.

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

הקורסים הקרובים

יסודות הצילום

קורס מאוד מקיף בן 12 מפגשים שמטרתו להכנס לעולם הצילום מהתחלה, ללמוד את הטכניקה של הצילום ברמה גבוהה, להפיק צילומים טובים וללמוד לתפעל את המצלמה בצורה ידנית. הקורס בהדרכת מדריכי יסודות הצילום הטובים ביותר: רועי גליץ, תומר יעקבסון, ואדים סיגלוב, גדי אהד, נתן סבן ורני מושקוביץ'.

צילום מתקדם

קורס מדהים בן 17 מפגשים שמטרתו פיתוח זהות צילומית ויצירתיות בצילום תוך כדי הבנת תאורה, צילום רחוב, צילום יצירתי, צילום מקרו, סטודיו, עירום וביקורת, בהדרכת המדריכים הטובים ביותר בתחומם: גלעד בנארי, פליקס לופה, תומר יעקבסון, תומר רצאבי, רודי אלמוג, עודד וגנשטיין, שי כהן, רני מושקוביץ, אדם שול, ואדים סיגלוב ורועי גליץ.

פוטושופ לצלמים

קורס מצויין בן 10 מפגשים הנערך בכיתת מחשבים כאשר לכל סטודנט מחשב אישי עם התוכנה מותקנת עליו בו לומדים את התוכנה מהבסיס ועד לרמות של ריטוש, ליטוש ושיפורי תמונה מתקדמים. בהדרכת מנהל תחום הגרפיקה – אדם שול. קורס נישתי לבחירה (סטודיו, הריון ומשפחה, רחפנים, נוף, זוית אחרת, וידאו, אופנה ועוד…)

 רוצים להתייעץ איתנו? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או לשלוח מייל info@galitz.co.il

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס עקב סיבות אישיות. אם פספסתם שיעור, מכיוון שקורס חדש נפתח כל שבועיים, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור שבועיים לאחר מכן בכיתה או מתי שנוח לכם ללא תשלום נוסף.
גליץ בית הספר לצילום נחשב כיום לבית הספר המוביל לצילום בארץ. אלפי צלמים מצויינים, בוגרי הקורסים, פעילים כיום בקהילת הצילום הישראלית וצוות של 40 צלמים-מדריכים מהמובילים בישראל עומדים לרשותכם. בית הספר נחשב למקום חדשני עם שיטות לימוד מקוריות ומתקדמות כשעל דגלו חרוטה האיכות ושאיפה למצויינות. בית הספר מפיק את מגזין הצילום קומפוזיציה. כדאי לקרוא מה מייחד אותנו בהמשך העמוד, את דירוג בית הספר, חוות דעת הסטודנטים, ליצור קשר ולהצטרף לקבוצת הפייסבוק.
סה"כ 39 מפגשים של 3 שעות עם הצלמים הטובים בתחומם בבית הספר לצילום המוביל בישראל.
שיו לב למדיניות המיוחדת שלנו של אחריות מורחבת, אפשרות השלמת שיעורים, מספר מדריכים ביציאות לשטח וכמובן השיעורים והמצגות ברמה הגבוהה ביותר.
עלות מיוחדת למסלול החצי שנתי – 7,280 ש"ח כולל מע"מ

· בסיום כל שלב יקבלו המשתתפים תעודה המאשרת כי סיימו את השלב בהצלחה ובסיום המסלול יקבלו תעודה המאשרת סיום לימודים במסלול החצי שנתי בהצלחה.

· המסלול נחשב למוצלח ביותר על ידי הסטודנטים. מומלץ לקרוא את המלצות הסטודנטים ואת חוות הדעת בסקר חיצוני ובלתי תלוי.

· הלימודים מתקיימים במבנה בית הספר במתחם הבורסה ברמת גן, ברחוב היצירה 26, סמוך לרכבת ועם חניה חינם.

· כל יום הוא יום פתוח – מומלץ להגיע אלינו לבית הספר לפגישת התרשמות בתיאום מראש.

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

אחריות מורחבת

אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

השלמת שיעורים

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

הדרכה אישית על המצלמה

יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

איכות הלמידה

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

הנוחות שלכם

לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

המשכיות

כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

מבנה בית הספר

הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!

מחוייבות למצויינות

הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

מובילי קהילת הצילום

אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

דילוג לתוכן