לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

קורס צילום בעלי חיים

שלדג גמדי וחרטומית ביצות נמצאים שני מטרים מכם, שועל סקרן בוחן אתכם וציפורי שיר מדגמנות מול עדשת המצלמה שלכם. קורס צילום בעלי חיים בטבע הינו הקורס היחידי שייתן לכם את הכלים להתקרב לאותו עולם קסום שנמצא ממש מתחת לאף שלנו. נכיר את עקרונות צילום בעלי החיים, סוגי עדשות וטכניקות צילום וכמובן את נושא ההסוואה והתנהגויות של בעלי חיים שונים. המדריך של הקורס הוא אחד המדריכים הטובים בארץ וצלם טבע מוביל, רועי גליץ

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

הקורסים הקרובים

כרגע אין מועד חדש לקורס

או צרו איתנו קשר בטלפון 077-4090280

מפגש 1 – מבוא לצילומי בעלי חיים

נתחיל להכיר את עולם צילום בעלי החיים ואת סוגי הז'אנרים השונים של התחום. נכיר כיצד ניגשים לתחום זה, את בעלי החיים שנמצאים בארצנו וכיצד ניתן לצלם אותם. נלמד את סוגי העדשות שמשמשות אותנו ואת טכניקות הייצוב. בהמשך השיעור נכיר צילום ממסתור נייד, משמע רכב, וכיצד מנצלים אותו לצילומי שטח.

מפגש 2 – יציאה ראשונה לשטח – מסתור נייד

ניפגש בשעת זריחה לצילום באחד הלוקיישנים הטובים לצילום ציפורי שיר ועופות מים. נתחלק לרכבים ובאמצעות מכשירי קשר נבצע סנכרון בשטח על מנת לתאם עמדות. נרגיש את מעגל הסכנה של הציפורים, נתרגל טכניקות התקרבות ונכיר את ההתנהגויות של הציפורים בסביבה טבעית.

מפגש 3 – ביקורת עבודות והסוואה נייחת

הצגת עבודות וביקורת תוך מציאת הנקודות החזקות והחלשות והפקת לקחים להמשך הן מבחינה טכנית והן מבחינת קומפוזיציה ואומנות. בחלקו השני של השיעור נכיר טכניקות מתקדמות לצילום בעלי חיים ממסתור נייח, נכיר מסתור גבוה (אוהל) ומסתורים נמוכים של גובה אפס וזויות צילום ותאורה.

מפגש 4 – יציאה לשטח שנייה – מסתור קבוע

נצא שוב לפני הזריחה להתמקמות בשטח במסתורים אותם נכין לפני עליית השמש והתמקמות בהתאם. נכיר שימוש בהשתקפויות ונצלם את עופות המים מגובה נמוך, מגובה העיניים.

מפגש 5 – ביקורת עבודות, סודות המקצוע וסיכום קורס

נתחיל את השיעור בביקורת עבודות והפקת לקחים ובחלקו השני של השיעור תועבר הרצאה בנושא צילום בעלי חיים שונים בארץ ובחו"ל עם מגוון טיפים מהשטח כיצד לבצע זאת ונכיר כלים שונים בפוטושופ לשיפור הצילומים. בסוף השיעור יועבר סיכום הקורס עם טיפים להמשך וחלוקת תעודות סיום למשתתפים.

 

 רוצים להתייעץ איתנו? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או לשלוח מייל info@galitz.co.il

להיכנס לעולם הצילום, לשפר בצורה הטובה ביותר את רמת הצילום ולהעניק את הכלים להתפתח לרמה גבוהה בצילום, באחריות
לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס עקב סיבות אישיות. אם פספסתם שיעור, מכיוון שקורס חדש נפתח כל שבועיים, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור שבועיים לאחר מכן בכיתה או מתי שנוח לכם ללא תשלום נוסף.
הסניף הראשי במתחם הבורסה ברמת-גן, רחוב היצירה 26, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז, צמוד לנתיבי איילון ועם חניה חינם בערב, מוזמנים לבקר. בנוסף יש לנו שלוחות ברחבי הארץ: ירושלים, חיפה, באר שבע ועוד.
בגליץ בית הספר לצילום מעשי הופכים אנשים עם מצלמה לצלמים מיומנים. בית הספר שלנו, שהוקם בשנת 2007, הכשיר בגאווה למעלה מ-30,000 אנשים בתחומי צילום שונים. הצוות שלנו מונה כ-50 מדריכות ומדריכים, כל אחת ואחד מהם צלמים מקצועיים, המביאים את הסגנון והמומחיות הייחודיים שלהם לתלמידים שלנו. יחד, הם יוצרים את הפסיפס המיוחד של בית הספר שלנו. אצלנו שמים דגש על מקצועיות, חדשנות, מצוינות בשירות, משאבי אנוש איכותיים וחווית למידה מעשירה. אנו מבינים כי המהות האמיתית של הצילום טמונה באדם שמאחורי המצלמה. לכן, בגליץ, הפוקוס שלנו הוא החניכים והחניכות עצמם.
  • הקורס מתקיים במתחם הבורסה, סמוך לרכבת ועם חניה חינם.
  • משך כל שיעור הינו 3 שעות, בשעות הערב 18:30-21:30.
  • זהו קורס צילום למתקדמים ב-"גליץ בית הספר לצילום". לכן יש לוודא כי קיים ברשות הנרשמים ידע מתאים. אם אינכם בטוחים כי קיים ברשותכם הידע הנדרש, פנו אלינו על מנת לוודא זאת.
  • עקב הצורך בקבוצה קטנה, מספר המקומות מוגבל. הזדרזו להרשם!
  • למשתתפים תוענק תעודה מטעם "גליץ בית הספר לצילום"
  • ציוד נדרש – אין צורך בשום ציוד מלבד מצלמה ועדשה. אנחנו נספק את כל ציוד התאורה הנדרש למהלך הקורס. בנוסף, הסטודנטים שלנו יהנו מערכות ציוד תאורה מעשית במחירים מוזלים למשתתפים בקורס.

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

אחריות מורחבת

אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

השלמת שיעורים

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

הדרכה אישית על המצלמה

יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

איכות הלמידה

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

הנוחות שלכם

לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

המשכיות

כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

מבנה בית הספר

הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!

מחוייבות למצויינות

הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

מובילי קהילת הצילום

אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

דילוג לתוכן