לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

קורס יסודות הפקת וידאו

קורס יסודות צילום, עריכה והפקת וידאו וללמוד לצלם ולערוך כמו מקצוענים 

קורס יסודות הפקת הווידאו עוסק בהיבטים היצירתיים של תכנון, צילום ועריכה של סרטון מדהים ואפקטיבי בדגש על התנסות ותרגול מעשי

קורס יסודות הפקת הווידאו עוסק בהיבטים היצירתיים של תכנון, צילום ועריכה של סרטון מדהים ואפקטיבי בדגש על התנסות ותרגול מעשי. קורס יסודות הפקת הוידאו  הוא קורס מעשי, המספק לתלמידים הבנה מעמיקה ברובד הטכני והאמנותי של תהליך הפקת ווידאו על צורותיו השונות. לסטודנטים תהיה הזדמנות ללמוד ולהתנסות ביצירת פרויקטים קצרים ומגוונים משלהם, כדי לפתח את כישוריהם הטכניים ולבנות בסיס הבנה בתהליך הפקת הווידאו. לאורך הדרך נלמד סטוריטלינג ויזואלי, טכניקות מצלמה, תאורה, סאונד ועריכה בהדרכה אישית. הקורס מספק סביבת התנסות יצירתית לכל מי שמעוניין לפתח את יכולות הביטוי שלו באמצעות הווידאו.

למועד הקרוב לחצו כאן 

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

הקורסים הקרובים

או צרו איתנו קשר בטלפון 077-4090280

מפגש 1 - וידאו כטקסט - לספר סיפור עם תמונה וסאונד

נבחן דוגמאות מעולם הטלוויזיה והקולנוע, ננתח את הכוונות והמסרים שמאחוריהן, נפתח פרספקטיבה טקסטואלית להפקת וידאו ונבדוק אילו אפשרויות מדיום הווידאו מציע לנו בתור יוצרים. נכיר את מרכיבי היסוד של המדיום - זוויות צילום, תנועות מצלמה, בניית תסריט, עריכת סאונד ומוזיקה. נלמד את פונקציית הוידאו במצלמות מסוג Mirrorless / DSLR, חצובה, מיקרופון, תאורה ואת סט הציוד הבסיסי של צלם הוידאו הכולל מצלמה ועדשות. במהלך המפגש יצלם כל אחד מהתלמידים שוט ניסיון במצב וידאו.

מפגש 2 – Vlogging

נלמד כיצד להקים סט לצילום של Vlog, כולל העמדת מצלמה, רקע ותאורה ושימוש בטלפרומפטר להגשת טקסט רץ. נכיר מיומנויות וכלים פרקטיים למשחק מול מצלמה ונתרגל הופעה מול קהל.

מפגש 3 – עריכה

נכיר את מושגי היסוד של תהליך העריכה - טיימליין, קאט, סיקוונס, טרנזישנים, ערוצי וידאו וסאונד, כותרות וגראפיקה. נצפה בדוגמאות עריכה מעולם הטלוויזיה והקולנוע. ננתח מבנה עריכתי קלאסי של סצנה - עריכת זוויות צילום לדיאלוג, אסטבליש שוט, אינסרטים וסאונד. נלמד תוכנת עריכה פשוטה כולל הפונקציות הבסיסיות לעריכת סרטים: תמונות גרפיקה ומוזיקה, ייבוא חומרי גלם, הגדרות פורמט, הוספת ערוצי סאונד ומוזיקה, יצירת סיקוונס, יצירת טרנזישנים, כותרות וגרפיקה, ייצוא סרטון ופרסום הסרטון ביוטיוב.

השיעור יתקיים בתיכון "תלמה ילין", בורוכוב 5, גבעתיים.

מפגש 4 – גיבוש רעיונות לכדי תסריט ובימוי ביום צילום - עוברים ממילים לחומר גלם מצולם

נצא לשטח על-מנת לצלם סצנה הכתובה בפורמט של תסריט סטנדרטי אשר מאפשר לתרגם ביעילות תוכן מילולי לתוכן אודיו-ויזואלי. נבחן את זוויות הצילום המתאימות לכיסוי הסצנה ונבנה תוכנית לצילום בעזרת סטוריבורד. נצלם את הסצנה תוך כדי שאנחנו שמים דגש על השגת החומרים הדרושים לביצוע עריכה. נלמד על בניית פריים, העמדת שחקנים, תאורה וסאונד, צילום ובימוי טייקים עד להשגת התוצאה הרצויה.

השיעור יתקיים בפארק הירקון (אזור ראש ציפור/שבע תחנות).

מפגש 5 – צילום דוקומנטרי

נפגש בשטח בשעות הבוקר. נבחן את המרכיבים הקיימים בשטח, כולל רקעים, אלמנטים של עומק, תאורה סביבתית, פורגראונד ובקגראונד ותנאי הסאונד. נצלם סצנה הכוללת ראיון סטטי וראיון בתנועה, שוטים המתארים את הלוקיישן ואת נקודות המבט השונות והפרטים שיעזרו לבצע עריכה סיפורית, מעניינת ודרמטית.

השיעור יתקיים בנמל תל-אביב. נפגשים בחניון רידינג-מערב ליד הגשר.

מפגש 6 – טייבלטופ (הפקת תוכן פשוט באיכות טלוויזיונית ובמהירות)

צילום סרט מזון כולל הקמת סט תאורה וצילום מתכון מ-א' ועד ת'.

מפגש 7 – צילום סטודיו מסחרי

נקים יחד סט לצילומי מוצר וצילומי ביוטי בסגנון פרסומת. נשתמש במוניטור, ניצור תנועות מצלמה חלקות, נלמד מספר סוגי תאורה, נצלם בהילוך איטי ונתרגל שיתוף פעולה בין אנשי הצוות המעורבים.

 רוצים להתייעץ איתנו? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או לשלוח מייל info@galitz.co.il

לא ניתן יהיה לפספס שיעורים במהלך הקורס ולהשלים אותם לאחר מכן, למעט במקרים חריגים. יש להודיע על מקרה חריג מראש.
בגליץ בית הספר לצילום מעשי הופכים אנשים עם מצלמה לצלמים מיומנים. בית הספר שלנו, שהוקם בשנת 2007, הכשיר בגאווה למעלה מ-30,000 אנשים בתחומי צילום שונים. הצוות שלנו מונה כ-50 מדריכות ומדריכים, כל אחת ואחד מהם צלמים מקצועיים, המביאים את הסגנון והמומחיות הייחודיים שלהם לתלמידים שלנו. יחד, הם יוצרים את הפסיפס המיוחד של בית הספר שלנו. אצלנו שמים דגש על מקצועיות, חדשנות, מצוינות בשירות, משאבי אנוש איכותיים וחווית למידה מעשירה. אנו מבינים כי המהות האמיתית של הצילום טמונה באדם שמאחורי המצלמה. לכן, בגליץ, הפוקוס שלנו הוא החניכים והחניכות עצמם.
עלות הקורס 3,750 ש"ח | בוגרי גליץ זכאים ל-10% הנחה. ניתן לפרוס לתשלומים. ללא כפל מבצעים.

איתי מאיר – בוגר בצלאל בעל למעלה מ-10 שנות ניסיון בהפקת וידאו לטלוויזיה ולדיגיטל, כולל פרסומות, דוקו, פרומו – ועוד. מלמד הפקה ובעל 4 שנות ניסיון בבניית קורסים והדרכה בפרויקט "פרחי בצלאל". 

  • ציוד נדרש: מצלמת Mirrorless / DSLR בעלת פונקציית צילום בוידאו או לחילופין מצלמת וידאו ביתית בעלת פונקציה לשליטה ידנית בצמצם ובתריס ופונקציית וידאו. 
  • ידע נדרש: שליטה מלאה ביסודות הצילום ובטכניקות בסיסיות. 

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

אחריות מורחבת

אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

השלמת שיעורים

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

הדרכה אישית על המצלמה

יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

איכות הלמידה

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

הנוחות שלכם

לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

המשכיות

כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

מבנה בית הספר

הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!

מחוייבות למצויינות

הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

מובילי קהילת הצילום

אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

דילוג לתוכן