לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

קורס צילום סטודיו

בואו לגלות איתנו את האור, חומר הגלם המרכזי שלנו כצלמים. בקורס צילום סטודיו נחשוף אתכם לשלושה ז’אנרים מרכזיים בעבודת הצלם עם מערכי תאורה – צילומי תדמית מסחריים, צילומי אופנה וצילום מוצר. בנוסף, בקורס שלנו תקבלו לימודי עריכה יעודיים לעולמות התוכן הנלמדים, וכל זאת על ידי צוות הדרכה מקצועי הכולל צלם אופנה בינלאומי. זה קורס הכניסה לעולם הצילום המסחרי.

הקורס כולל 18 מפגשי לימוד הכוללים ידע עיוני נרחב על עבודה עם מערכי תאורה שונים לצד שיעורי תרגול הכוללים צוותי הפקה מלאים. הקורס כולל 4 מפגשי לימוד בנושא עריכה יעודית לז'אנר הצילום שלכם.
בסיום הקורס תצאו עם ידע, ניסיון מעשי והתחלה של תיק עבודות איכותי.

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

הקורסים הקרובים

הקורס הקרוב ייפתח ב-03.11.24. לפרטים נוספים וסילבוס לחצו כאן >>

או צרו איתנו קשר בטלפון 077-4090280

שיעור 1- פתיחת קורס והכרות, פורטרט וצילום תדמית עסקי

שיעור פתיחה והכרות, כניסה לעולם התאורה המלאכותית, איך צלמים רואים אור ועובדים עם אור. הכרות עם ציוד הסטודיו ומערכי תאורה קלאסיים. תקשורת, העמדה ועבודה עם מצולמים.

שיעור 2 - פורטרט וצילום תדמית עסקי - מעשי

הכרות על ציוד הסטודיו הקלאסי ותפעולו, הכרות ובניית מערכי תאורה בסיסיים, תרגול עבודה עם מקור תאורה אחד ושני מקורות תאורה. הצילומים בשיעור יעשו על החניכים לתרגול העמידה מול המצלמה.השיעור מבוצע בסטודיו צילום מאובזר ומקצועי.

שיעור 3 - פורטרט וצילום תדמית עסקי - מעשי

צילומי תדמית עיסקיים תוך דגש לרקע ולסביבת המצולם. עבודה עם תאורה מלאכותית בשילוב עם אור טבעי. המשך תרגול עבודה מול המצלמה (העמדה). עבודה עם ציוד תאורה נייד (פלאשים, מעצבי תאורה, רפלקטור). הצילומים יבוצעו בסביבת עבודה מסחרית.

שיעור 4 - צילום אופנה - עיוני

הכרות על עולם האופנה וצילום האופנה. במפגש נכיר את מבנה תעשיית האופנה, בתי אופנה, מגזינים, אושיות תרבות. סקירת גופי עבודה של צלמים מובילים בעבר ובהווה. השראות מעולמות התוכן הרלוונטיים. תפקיד צלם האופנה כפרסונה תרבותית וכ-מוביל דעת קהל בתחום הויזואלי

שיעור 5 - צילום אופנה מעשי

כניסה לסטודיו לצילום אופנה - זירת ההתרחשות , פריסת כלי העבודה, כלי עיצוב תאורה, הבנת האור והצל ומשחקי התפקידים השונים ליצירת רגש, סיפור, תנועה.

שיעור 6 - צילום אופנה מעשי

עבודה מול מודל פרק ראשון - העמדה ובימוי שלב בסיסי, הבנת מבנה הפנים, מורפולוגיה, שפת גוף, אימום וצורת עמידה מול מצלמה.

שיעור 7 - צילום אופנה מעשי

סדנת חומרים - אורות וטקסטורות - בשיעור החניך ייפגש עם צוות מתעשיית האופנה הכולל - מודל, סטייליסטית, מאפרת ומעצבת שיער למפגש בו נחקור את שפת האור והטקסטורה

שיעור 8 - צילום אופנה מעשי

סדנת ביוטי - חקירה בעולמות היופי, דיקונסטרוקציה של קמפיין - בשיעור נצבע מחקר ופירוק לקמפיין מוכר וגדול - נחקור את התאורה והעמדה בקמפיין ונצבע מחדש, המפגש כולל צוות שלם - מודל, סטייליסטית, איפור ושיער.

שיעור 9 - צילום אופנה מעשי

סדנת ביטוי חופשי - סגנון מוכר וידוע בעולמות האדיטוריאל (העבודה המערכתית מול מגזיני אופנה) - בשיעור כל חניך יחקור את סגנונו האישי ויביא אותו לידי ביטוי על ידי הרכבת סט התואם את הרעיון הצילומי, המפגש מלווה בצוות שלם.

שיעור 10 - צילום מוצר עיוני

בשיעור נלמד על חשיבות התאורה והסגנונות השונים בצילום מוצר. כיצד מקימים תאורה מחמיאה וקלאסית לתמונות פק-שוט ויצירת תלת ממד על ידי שימוש נכון באור.נתייחס לסגנונות תאורה תלויי מוצר ואופנה. כיצד יוצרים סט צילום באווירה המתאימה למוצרים כמו בושם או יין. עבודה עם תאורה אחורית, צבעוניות, אור קשה וצללים.

שיעור 11 - צילום מוצר מעשי

נקים סט צילום בסטודיו ונעבוד על טכניקות מגוונות בעזרת סוגי תאורה שונים.נדבר ונתנסה בהבדלים בין תאורה ישירה, אור אחורי, זוויות צילום ועבודה עם פלאש. נלמד על צילום מוצרים עם נוזלים, בניית אווירה, צללים ועבודה עם מוצרי זכוכית ומראה ובנוסף כיצד מצלמים מוצרים מבריקים כמו תכשיטים וסכו"ם.

שיעור 12 - צילום מוצר מעשי

המשך עבודה בסטודיו עם סוגי מוצרים שונים ומתקדמים יותר, עבודה עם אוהל אור

שיעור 13- טכניקות עריכה יעודיות אונליין

טיפול בקובץ RAW על ידי תוכנת הלייטרום ו -camara raw הכרות עם תוכנת פוטושופ ועבודה עם שכבות התאמה

שיעור 14- טכניקות עריכה יעודיות אונליין

המשך עבודה עם פוטושופ - שכבות מסכות ושיטות שילוב.

שיעור 15- טכניקות עריכה יעודיות אונליין

המשך עבודה עם פוטושופ - כלי הבחירה המתקדמים ועבודת ריטוש מקצועית.

שיעור 16 - טכניקות עריכה יעודיות אונליין

המשך עבודה עם פוטושופ - עבודה על תמונות אופנה/מוצר ותדמית בדגש על שילוב כלל הכלים שלמדו לכדי תהליך עבודה מסודר

שיעור 17 - עבודת גמר

קיבלתם מאיתנו מלא ידע... זה המקום שלכם להראות לנו מה למדתם. יום צילומים מדהים ומלא הפתעות מחכה רק לכם.

שיעור 18 - משוב עבודות וסיכום קורס

זו הבמה שלכם להצגת עבודות הגמר שלכם. למדתם ועבדתם קשה בכדי להגיע לרגע שבו אתם מציגים לנו את התוצרים שלכם מהקורס. כל חניך יציג 3 תמונות למשוב שלנו וביחד נסכם את הקורס ואת מה שלמדנו בעולם הצילום בסטודיו.

 רוצים להתייעץ איתנו? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או לשלוח מייל info@galitz.co.il

להכיר את עולם הסטודיו עם התמחות במספר ז'אנרים עיקריים. בקורס נכיר אביזרי ומערכי תאורה מתקדמים, נתנסה בצילום אנושי מתחומים מגוונים, נפתח גישה ושפה צילומית אישית, נעבוד על תהליכי עבודה מלאים בצילום הסטודיו מול לקוחות וצוות הפקה (סטייליסטים ומודלים).
הנוכחות שלכם בשיעורים חשובה מאוד ללימוד ולהתקדמות שלכם בעולם הצילום. השלמת שיעורים הינה בהודעה מראש ובסיבה מוצדקת בלבד ולמשך שנה מיום סיום הקורס על בסיס מקום פנוי. שיקול הדעת לאישור השלמת שיעורים הינו של בית הספר בלבד.
הסניף הראשי במתחם הבורסה ברמת-גן, רחוב היצירה 26, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז, צמוד לנתיבי איילון ועם חניה חינם בערב, שיעורי הסטודיו יתקיימו באיזר המרכז.
בגליץ בית הספר לצילום מעשי הופכים אנשים עם מצלמה לצלמים מיומנים. בית הספר שלנו, שהוקם בשנת 2007, הכשיר בגאווה למעלה מ-30,000 אנשים בתחומי צילום שונים. הצוות שלנו מונה כ-50 מדריכות ומדריכים, כל אחת ואחד מהם צלמים מקצועיים, המביאים את הסגנון והמומחיות הייחודיים שלהם לתלמידים שלנו. יחד, הם יוצרים את הפסיפס המיוחד של בית הספר שלנו. אצלנו שמים דגש על מקצועיות, חדשנות, מצוינות בשירות, משאבי אנוש איכותיים וחווית למידה מעשירה. אנו מבינים כי המהות האמיתית של הצילום טמונה באדם שמאחורי המצלמה. לכן, בגליץ, הפוקוס שלנו הוא החניכים והחניכות עצמם.
18 מפגשים הכוללים 10 מפגשים מעשיים + 4 מפגשי לימוד עריכה יעודיים.
מחיר הקורס הינו 7590 ש"ח בלבד. לבוגרי בית הספר ישנה הנחה של 10%.

רויטל לביא-עדי – צלמת תדמית מנוסה ומדריכה ותיקה בבית הספר.
חגית גורן – צלמת מזון ומוצר מנוסה, בעלת סטודיו יעודי לתחום.

שי קדם – צלם אופנה בינלאומי, בעל ניסיון עשיר ובהפקות אופנה ועשייה בתחום. 

ציוד חובה:

מצלמת DSLR עם אפשרות שליטה ידנית + עדשה בטווחים של 24-70 ממ. מחשב נייד/נייח עם תוכנות עריכה לייטרום + פוטושופ. ידע ושליטה בעקרונות הצילום (בוגרי קורס יסודות).

 

כלל שיעורי הכיתה מועברים בצורה היברידית – הן בכיתה והן בזום. שיעורי הסטודיו יועברו במקומות משתנים בהתאם לסילבוס המצורף. עבודת הגמר תהיה יום צילומים עם צוות הפקה מלא הכולל מספר עמדות צילום משתנות. לקורס תיהיה מנהלת קורס לליווי אישי וצמוד.

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

אחריות מורחבת

אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

השלמת שיעורים

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

הדרכה אישית על המצלמה

יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

איכות הלמידה

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

הנוחות שלכם

לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

המשכיות

כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

מבנה בית הספר

הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!

מחוייבות למצויינות

הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

מובילי קהילת הצילום

אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

דילוג לתוכן