לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

גליץ

צילום הופעות

בקורס הזה נלמד איך לספר סיפור בסביבה בלתי נשלטת, נלמד לערוך נכון, נדבר על זכויות יוצרים, נלמד איך להיכנס לתחום ההופעות, חוזים ואיך ליצור קשר עם האמנים. בקורס לא רק נלמד את החלק התיאורטי, אלא גם נצא לצלם הופעות חיות.

את הקורס מעביר אלון לוין, אשר בשש השנים האחרונות עובד עם המפיקים הגדולים בישראל (שוקי וייס, לייב ניישן, פרוגסטייג׳ ועוד) ועם אמנים ישראלים ובינלאומיים.

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

הקורסים הקרובים

או צרו איתנו קשר בטלפון 077-409028

שיעור 1- מבוא לצילום הופעות

במפגש זה אנחנו נלמד את היסודות של עולם ההופעות" מהם החוקים, המיתוסים והדרך הנכונה לצלם הופעות. נלמד איך אפשר לספר סיפור בסביבה בלתי נשלטת ונקנח בהכנה לקראת ההופעה החיה שנצלם במפגש הבא.

שיעור 2 - יציאת שטח

לאחר שלמדנו באופן תיאורטי כיצד ניתן להתמודד עם כל האתגרים, נצא ליישם את הדברים בפועל. נצא לצלם הופעה עם תאורה קשה ומאתגרת, הרי אם נצליח להתמודד עם תאורה כזו, נוכל בקלות לעבוד עם תאורה טובה.

שיעור 3 - עריכה וביקורת עבודות

לאחר שצילמנו הופעה, נראה מהי הגישה לעיבוד התמונות ויצירת מוצר מוגמר לאמן. נלמד מהו ההבדל בין תיעוד הופעה לבין יצירת תמונה בלתי נשכחת שהאמנים כל כך מחפשים.

שיעור 4 - יציאת שטח

התנסינו והתמודדנו עם תאורה קשה מאוד, עכשיו הגיע הזמן ליישם את הלקחים שלמדנו בהופעה עם תאורה טובה יותר. ניפגש לפני ההופעה למתן דגשים ובמהלך ההופעה תינתן חניכה אישית.

שיעור 5 - בקורת עבודות וסיכום

במפגש משוב זה נסיק לקחים מההופעות שצילמנו, נעבור על התוצרים המוגמרים וניישם כלים נוספים לשיפור התמונות. נקבל "נוסחאות" לפיתוח עסקי נכון, איך ליצור קשרים עם אמנים, ומהם הדרכים הטובות ביותר להתחיל קריירה כצלם הופעות. נקנח בסשן שאלות ותשובות לסיכום הקורס וחלוקת תעודות.

 רוצים להתייעץ איתנו? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או לשלוח מייל info@galitz.co.il

בקורס הזה אלון ילמד אתכם את ה-VISION הייחודי שלו לצילום הופעות כי מבחינתו לא מדובר ב״תיעוד״ אלא כהזדמנות ליצור משהו יותר מכך: תמונה איקונית ואומנותית המאפשרת לאמן לראות את עצמו כפי שתמיד חלם. אם גם אתם הייתם רוצים להיכנס לעולם ההופעות החיות וליצור את האומנות שלכם בזמן צילום הופעה, זהו הקורס עבורכם.
לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס עקב סיבות אישיות. אם פספסתם שיעור, מכיוון שקורס חדש נפתח כל שבועיים, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור שבועיים לאחר מכן בכיתה או מתי שנוח לכם ללא תשלום נוסף.
הסניף הראשי במתחם הבורסה ברמת-גן, רחוב היצירה 26, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז, צמוד לנתיבי איילון ועם חניה חינם בערב.
גליץ בית הספר לצילום נחשב כיום לבית הספר המוביל לצילום בארץ. אלפי צלמים מצויינים, בוגרי הקורסים, פעילים כיום בקהילת הצילום הישראלית וצוות של 40 צלמים-מדריכים מהמובילים בישראל עומדים לרשותכם. בית הספר נחשב למקום חדשני עם שיטות לימוד מקוריות ומתקדמות כשעל דגלו חרוטה האיכות ושאיפה למצויינות. בית הספר מפיק את מגזין הצילום קומפוזיציה. כדאי לקרוא מה מייחד אותנו בהמשך העמוד, את דירוג בית הספר, חוות דעת הסטודנטים, ליצור קשר ולהצטרף לקבוצת הפייסבוק.

ציוד חובה

  1. ידע נדרש: שליטה ביסודות הצילום ובטכניקה בסיסית
  2. ציוד נדרש: מצלמה עם אפשרות לשליטה ידנית בתריס חשיפה וצמצם ואפשרות לצלם מעל ISO3200.
  3. עדשות: עדיפות לעדשות זום וטלה ניתן להשתמש גם בעדשות פריים. ניתן לשכור עדשות דרך בית הספר במחיר מסובסד.

  • השיעורים התיאורטיים מתקיימים במתחם הבורסה ברמת גן, סמוך לרכבת מרכז ועם חניה חינם. השיעורים מועברים בחדר דיונים נוח עם מסך באיכות גבוהה מאוד לאיכות הקורס.
  • צילומי הופעות חיות – יתקיימו במרכז. תאריכים ומיקום מדוייק יימסרו בהמשך. כרטיסי הכניסה להופעות כלולים בעלות הקורס.
  • זהו קורס צילום למתקדמים ב-"גליץ בית הספר לצילום". בתור כזה, יש לוודא כי קיים ברשות הנרשמים ידע קודם מספק לרמת הקורס. במהלך הקורס לא יועבר חומר בסיסי בנוגע לתפעול המצלמה, יסודות הצילום וכיו"ב, אלא נתמקד אך ורק בחומר המתקדם. אינכם בטוחים כי קיים ברשותכם הידע הנדרש? פנו במייל על מנת לוודא זאת.
  • מס' משתתפים – עד 10 משתתפים בלבד. עקב הצורך בקבוצה קטנה מאוד, מספר המקומות מוגבל. הזדרזו להרשם!

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

אחריות מורחבת

אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

השלמת שיעורים

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

הדרכה אישית על המצלמה

יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

איכות הלמידה

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

הנוחות שלכם

לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

המשכיות

כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

מבנה בית הספר

הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!

מחוייבות למצויינות

הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

מובילי קהילת הצילום

אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

דילוג לתוכן