לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

קורס צילום מאקרו

קורס צילום מאקרו למתקדמים יחשוף בפניכם עולמות חדשים, תרתי משמע. תלמדו את כל הטכניקות השונות לצילום, שימוש באביזרים בסיסיים ומתקדמים ויישום טכניקות התקרבות לרמה שתוכלו "ללטף חיפושיות". בלתי ייאמן, אך אפשרי

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

הקורסים הקרובים

כרגע אין מועד חדש לקורס

או צרו איתנו קשר בטלפון 077-4090280

הקורס מודרך ע"י אחד מצלמי המאקרו הטובים בארץ, נדב בגים במסגרת הקורסים המתקדמים לצילום בגליץ בית הספר לצילום.

שעות המפגשים בכיתה הם 18:30-21:30 והיציאות לשטח בימי ו' בוקר.

 

 
מפגש 1 – מבוא לצילום מאקרו

בשיעור זה ניכנס לתוך עולם המאקרו, נבין את המשמעות של צילום במרחקים כל כך קטנים ובאיזה ציוד עלינו להשתמש וכיצד לנצלו בצורה הטובה ביותר בהתחשב במגבלות.

מפגש 2 – יציאה לצילומי שטח ראשונים

נצא בשעת בוקר מוקדמת לשטח, שעה בה החרקים עדיין לא התעוררו משנת הלילה לצילום מעשי של הטכניקות שנלמדו בכיתה. לאלו מכם שאין ציוד מקרו מקצועי, יושאל ציוד צילום המתאים לקנון וניקון.

מפגש 3 – ביקורת + צילום מקרו למתקדמים

נתחיל את השיעור בביקורת עבודות על הטכניקות שנלמדו בשיעור הראשון ונמשיך ונתקדם לתוך נבכי הטכניקה תוך כדי שנבין כיצד נתגבר על בעיות תאורה שונות ובחלקו השני של השיעור נבין באילו טכניקות נתקרב לנושאי הצילום שלנו

מפגש 4 – יציאה לצילום מעשי בשטח

נצא בשנית, לאחר שיעור ביקורת העבודות והטכניקות המתקדמות על מנת ליישם את החומר הנלמד בשטח ולשפר את התוצאה המושגת.

מפגש 5 – ביקורת עבודות ומפגש מסכם

כל משתתף יבחר תמונות אותן יביא לכיתה ובאמצעות ביקורת מודרכת נלמד כיצד יושמו הכלים שנרכשו וכיצד ניתן לשפר את התוצאה שהופקה. בחלקו השני של השיעור יועבר סיכום קורס וטיפים להמשך.

 רוצים להתייעץ איתנו? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או לשלוח מייל info@galitz.co.il

מטרת הקורס היא לפתוח עולם שלם שעברתם על פניו עד היום ומעולם לא ידעתם שקיים, נכיר את הציוד הנדרש, הטכניקות השונות, שימוש בתאורה טבעית ועבודה משלימה ופוטושופ על מנת להגיע לרמה הגבוהה ביותר.
לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס עקב סיבות אישיות. אם פספסתם שיעור, מכיוון שקורס חדש נפתח כל שבועיים, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור שבועיים לאחר מכן בכיתה או מתי שנוח לכם ללא תשלום נוסף.
הסניף הראשי במתחם הבורסה ברמת-גן, רחוב היצירה 26, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז, צמוד לנתיבי איילון ועם חניה חינם בערב, מוזמנים לבקר. בנוסף יש לנו שלוחות ברחבי הארץ: ירושלים וחיפה.
בגליץ בית הספר לצילום מעשי הופכים אנשים עם מצלמה לצלמים מיומנים. בית הספר שלנו, שהוקם בשנת 2007, הכשיר בגאווה למעלה מ-30,000 אנשים בתחומי צילום שונים. הצוות שלנו מונה כ-50 מדריכות ומדריכים, כל אחת ואחד מהם צלמים מקצועיים, המביאים את הסגנון והמומחיות הייחודיים שלהם לתלמידים שלנו. יחד, הם יוצרים את הפסיפס המיוחד של בית הספר שלנו. אצלנו שמים דגש על מקצועיות, חדשנות, מצוינות בשירות, משאבי אנוש איכותיים וחווית למידה מעשירה. אנו מבינים כי המהות האמיתית של הצילום טמונה באדם שמאחורי המצלמה. לכן, בגליץ, הפוקוס שלנו הוא החניכים והחניכות עצמם.

תיודשציוד נדרש

מצלמה, עם אפשרות לשליטה ידנית בתריס וצמצם וחצובה. אנחנו נשאיל ציוד לצילום מאקרו ועדשות מאקרו לקנון וניקון.

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

אחריות מורחבת

אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

השלמת שיעורים

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

הדרכה אישית על המצלמה

יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

איכות הלמידה

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

הנוחות שלכם

לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

המשכיות

כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

מבנה בית הספר

הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!

מחוייבות למצויינות

הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

מובילי קהילת הצילום

אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

דילוג לתוכן