לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

קורס תאורה מעשית

האור הינו המרכיב החשוב ביותר בתהליך הצילום ולמרות זאת מרבית הצלמים מנסים רק להסתגל אליו ולא ליצור אותו בעצמם. קורס צילום תאורה מעשית נלמד כיצד ניתן להפוך את האור בתמונות שלכם לשכבת עניין אותה יצרתם בעצמכם בעזרת אביזרים פשוטים וזולים.

בקורס זה אנחנו נתחיל מהבסיס ונלמד איך להשתמש בתאורה מלאכותית במגוון מצבים, נלמד מדוע וכיצד להפעיל מבזקים במרחק מהמצלמה וכיצד ניתן לעשות שימוש יעיל באמצעים ביתיים כדי לשלוט בתאורה, נתרגל רבות בשטח ובכיתה שיטות מעשיות מקוריות בליווי אישי ומקצועי.

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

הקורסים הקרובים

כרגע אין מועד חדש לקורס

 

או צרו איתנו קשר בטלפון 077-4090280

שיעור ראשון – מבוא לתאורה מעשית

בשיעור זה נסקור את הדרכים השונות להפעלת המבזק שלכם ידנית וכיצד להפעיל אותו הרחק מהמצלמה, נלמד את עקרונות הצילום הבסיסיים עם מבזק במצבים שונים תוך דגש על ההבדל בין צילום עם מבזק וצילום בתאורה טבעית בלבד. נכיר אמצעים מקצועיים ואלטרנטיבות DIY לשליטה על האור, נכיר עזרים שמרככים ומצמצמים את האור וכיצד ניתן לבנות אותם לבד, נבין את ההבדל בין אור רך לאור נוקשה ונלמד כיצד לשלב ביניהם, נכיר רפלקטורים ונלמד איך להכין אותם לבד, נציג שיטות מעשיות לשליטה בצבע אור התאורה ושילובו בתנאי תאורה ואיזוני לבן (WB) שונים.

שיעור שני – שליטה מלאה על התאורה של התמונה שלכם

בשיעור זה נלמד כיצד לצלם עם תאורה מלאכותית ללא אור סביבתי. מרבית השיעור יוקדש לתרגול צילום פורטרט בעזרת דוגמנית מקצועית בבית הספר וסביבתו. השיעור יכלול יישום ותרגול של כל החומר התיאורטי אשר נלמד עד כה.

מפגש 3 - שילוב המבזק ומקורות אור חיצוניים יפו העתיקה

חזרה על עקרונות השימוש במבזק בשילוב עם אור יום ושקיעות, נלמד טכניקות מילוי ואיזון ושימוש בהצלבה עם אור השמש, נראה כיצד לכוון את ה-WB של המצלמה למצבי תאורה טבעית שונים וכיצד לשלב תאורה מלאכותית עם תאורת רחוב. השיעור הינו מעשי ברובו ויכלול תרגול של כל התלמידים. השיעור ייערך ביפו העתיקה.

שיעור רביעי - צילום קונספטואלי

צפייה בתוצאות של צילומי השקיעה ודיון קצר על ההתנסות. צילום קונספטואלי בעזרת תאורה מעשית, האור כשכבת עניין בצילום וכעזר למימוש הרעיונות שלכם. הקמה ביחד של מערך תאורה לצילומי עשן בכיתה תוך כדי יישום של כל החומר הנלמד עד כה וצילומים של התלמידים בליווי הדרכה אישית וצמודה.

שיעור חמישי – תרגיל מסכם וסיום קורס

תרגיל מעשי ומסכם מתחם הבורסה ברמת גן. התלמידים יקבלו משימת צילום שבה הם יישמו את החומר שנלמד בקורס בהדרכה אישית. נחלק טיפים מקצועיים לעבודה מעשית בשטח ולבסוף נעבור שיעור ביקורת על צילומי התלמידים. נסכם את הקורס ונחזור על העקרונות הבסיסיים שנלמדו בו.

 רוצים להתייעץ איתנו? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או לשלוח מייל info@galitz.co.il

נתחיל מהבסיס ונלמד איך להשתמש במבזק החיצוני שלכם במגוון מצבים, נלמד מדוע וכיצד להפעיל אותו במרחק מהמצלמה ואיך ניתן לעשות שימוש יעיל באמצעים ביתיים כדי לשלוט בתאורה שלכם.
לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס עקב סיבות אישיות. אם פספסתם שיעור, מכיוון שקורס חדש נפתח כל שבועיים, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור שבועיים לאחר מכן בכיתה או מתי שנוח לכם ללא תשלום נוסף.
הסניף הראשי במתחם הבורסה ברמת-גן, רחוב היצירה 26, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז, צמוד לנתיבי איילון ועם חניה חינם בערב, מוזמנים לבקר. בנוסף יש לנו שלוחות ברחבי הארץ: ירושלים וחיפה.
בגליץ בית הספר לצילום מעשי הופכים אנשים עם מצלמה לצלמים מיומנים. בית הספר שלנו, שהוקם בשנת 2007, הכשיר בגאווה למעלה מ-30,000 אנשים בתחומי צילום שונים. הצוות שלנו מונה כ-50 מדריכות ומדריכים, כל אחת ואחד מהם צלמים מקצועיים, המביאים את הסגנון והמומחיות הייחודיים שלהם לתלמידים שלנו. יחד, הם יוצרים את הפסיפס המיוחד של בית הספר שלנו. אצלנו שמים דגש על מקצועיות, חדשנות, מצוינות בשירות, משאבי אנוש איכותיים וחווית למידה מעשירה. אנו מבינים כי המהות האמיתית של הצילום טמונה באדם שמאחורי המצלמה. לכן, בגליץ, הפוקוס שלנו הוא החניכים והחניכות עצמם.
  • הקורס מתקיים במתחם הבורסה, סמוך לרכבת ועם חניה חינם.
  • משך כל שיעור הינו 3 שעות, בשעות הערב 18:30-21:30.
  • זהו קורס צילום למתקדמים ב-"גליץ בית הספר לצילום". לכן יש לוודא כי קיים ברשות הנרשמים ידע מתאים. אם אינכם בטוחים כי קיים ברשותכם הידע הנדרש, פנו אלינו על מנת לוודא זאת.
  • עקב הצורך בקבוצה קטנה, מספר המקומות מוגבל. הזדרזו להרשם!
  • למשתתפים תוענק תעודה מטעם "גליץ בית הספר לצילום".

אין צורך בשום ציוד מלבד מצלמה ועדשה. אנחנו נספק את כל ציוד התאורה הנדרש למהלך הקורס.
בנוסף, הסטודנטים שלנו יהנו מערכות ציוד תאורה מעשית במחירים מוזלים למשתתפים בקורס.

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

אחריות מורחבת

אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

השלמת שיעורים

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

הדרכה אישית על המצלמה

יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

איכות הלמידה

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

הנוחות שלכם

לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

המשכיות

כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

מבנה בית הספר

הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!

מחוייבות למצויינות

הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

מובילי קהילת הצילום

אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

דילוג לתוכן