לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

קורס צילום נוף

צילום נוף הוא אחד הז'אנרים הפופולריים ביותר בצילום הזוכה לתאוצה רבה בשנים האחרונות ותמונות נופים מככבות על אינספור קירות של בתים ומגזינים. בקורס נלמד איך לצלם תמונות נוף מרהיבות תוך יישום של טכניקות וקומפוזיציה יחודיות לצילום נוף. נלמד כיצד להתמודד עם תנאי תאורה מאתגרים, נעבוד עם פילטרים יחודיים ונסקור את הציוד והידע הדרושים לצלם הנוף. בנוסף ללימוד התיאורטי, נשים דגש רב על יישום החומר בשטח, ונצלם בתנאים שונים ובמיקומים מגוונים. כמו-כן, תינתן תשומת לב רבה לעיבוד מתאים לאחר הצילום.

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

הקורסים הקרובים

כרגע אין מועד חדש לקורס

או צרו איתנו קשר בטלפון 077-4090280

מפגש 1 – מבוא לצילום נוף

בשיעור זה נכיר את עולם צילום הנוף, את המאפיינים היחודיים לו, את הקשיים הטכניים שהוא מערים על הצלם ודרכי ההתמודדות איתם. נכיר את הציוד שמשמש אותנו לסוג צילום זה: עדשות שונות, פילטרים יחודיים וחצובות מתאימות. בשיעור נדון בבניית קומפוזיציה נכונה, צילום בריבוי פוקוסים, בעיות תאורה שעלולות להיות בעת צילום נוף והטכניקות לפתור אותן, עונות שנה וזמנים ביום העדיפים לצילום, פרמטרים טכניים ונושאים נוספים. בסוף השיעור ינתנו שיעורי בית שאותם נציג בתחילת השיעור הבא.

מפגש 2 – ביקורת שיעורי בית ושיטות עיבוד מתקדמות ב photoshop

בחלקו הראשון של השיעור נקיים ביקורת עבודות על שיעורי הבית במסגרתה נלמד לתת משוב ולבחון בעין ביקורתית תמונת נוף. לאחר מכן נתמקד בטכניקות עיבוד בתוכנת Photoshop ועיבוד קובץ RAW , היבט חשוב להשגת התוצאה הסופית המבוקשת. נבין כיצד שונה החיישן מהעין האנושית, מהן ההשלכות על התוצאות המתקבלות מהמצלמה וכיצד ניתן לפצות על כך ולקבל תוצאה טבעית הדומה יותר למה שרואה העין. נלמד איך לתקן אפקטים לא רצויים של פילטרים, איך לאזן את טווחי הבהירות והצבעים בתמונה, איך להדגיש את הקומפוזיציות שלנו ואיך להכין את התמונות להצגה. בין היתר נעבור על עבודה
בשכבות ומסכות על מנת לחבר 2 עד 3 חשיפות על מנת להגדיל את הטווח הדינמי.

מפגש 3 – יציאה ראשונה לשטח - תאורת שקיעה, חוף פלמחים

מפגש שטח באחד החופים היפים בארץ למטרת יישום הטכניקות שנלמדו בכיתה. נעבוד על צילום בחשיפה אחת לטובת עיבוד התמונה בקובץ RAW , צילום בחשיפות שונות לחיבור במסכות וצילום תמונה בריבוי פוקוסים. ניישם עבודה עם עדשות רחבות, פילטרים מכהים ומדורגים, שימוש בחצובה, מדידת אור נכונה, חשיפות ארוכות, בניית קומפוזיציה וניצול מבנה החוף המרהיב לטובתנו.

מפגש 4 – ביקורת עבודות ודיון נוסף בקומפוזיציה, פנורמות, Time lapse וצילום לילי

בחלקו הראשון של השיעור נציג לביקורת את התמונות ממפגש השטח הראשון, במטרה להפיק לקחים להמשך תוך מציאת הנקודות החזקות והחלשות הן מבחינה טכנית והן מבחינת קומפוזיציה וההיבט האומנותי. חלקו השני של השיעור יוקדש לדיון במספר נושאים: יצירת פנורמות מרהיבות תוך דגש על טכניקה וקומפוזיציה נכונה, צילום נוף לילי בשילוב כוכבים ויצירת סרטי Time Lapse.

מפגש 5 – יציאה שניה לשטח – פנורמות וצילום Time Lapse לילי

נצא שוב לשטח בשעות הערב ונתרגל צילום פנורמות תוך דגש על טכניקה וקומפוזיציה נכונה, לאחר מכן נתמקד בצילום סרטון Time Lapse מרהיב אותו נשלב יחד עם צילום כוכבים לילי וצילום בהאצת זמן שלמדנו בשיעור הקודם.

מפגש 6 – יציאה שלישית לשטח - זריחה בים המלח וצילום פנוראמות – יום ו’ בבוקר

נצא לשטח בפעם השלישית על מנת ליישם את הלקחים מהצילומים הקודמים. נשים דגש על צילום טכני בריבוי פוקוסים, על בניית קומפוזיציה מעניינת ונכונה על כל פרטיה החל מקדמת התמונה ועד לרקע, יצירת עומק בתמונה, דינמיות בפריים, זווית צילום נכונה, עבודה נכונה עם פילטרים בדגש על פילטר ND שייתן לנו אפשרות לעבוד בחשיפות ארוכות באור יום, מדידת אור
וחשיפה מדויקת כדי להפיק תמונות מרהיבות. נעבוד על צילום פנורמות מדהימות שאותן נציג במפגש המסכם.

שיעור 7 - יציאה רביעית לשטח - זריחה בשדה בוקר

הפעם נצא לשטח עם הצלם ליאור אקוניס, במפגש בו תלמדו מנקודת מבטו על כלים שונים בבניית קומפוזיציה, בחירת המיקום ואורך המוקד המתאים, על תזמון נכון ועבודה יעילה בשטח וכיצד נוכל להעביר רגש בתמונות הנוף שלנו

שיעור 8 - ביקורת עבודות, שיטות עיבוד מתקדמות וסיכום

בחלקו הראשון של השיעור נציג תמונות ממפגשי השטח האחרונים ושיעורי הבית לביקורת. נדון על הקומפוזיציות שנבחרו במהלך הצילומים, בעיות התאורה ודרכי ההתמודדות איתן והעיבוד שנבחר לתמונות על שלביו השונים. בחלקו השני של השיעור נלמד שיטות עיבוד מתקדמות. נסכם את הקורס ונפרט על צילום וטיולי צילום בחו"ל.

 רוצים להתייעץ איתנו? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או לשלוח מייל info@galitz.co.il

נלמד כיצד ליצור תמונות נוף מרהיבות תוך יישום טכניקות וקומפוזיציה יחודיות ומתקדמות. בנוסף, ילמדו התלמידים כיצעד להתמודד עם תנאי תאורה קשים תוך שימוש בפילטרים יעודיים.
לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס עקב סיבות אישיות. אם פספסתם שיעור, מכיוון שקורס חדש נפתח כל שבועיים, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור שבועיים לאחר מכן בכיתה או מתי שנוח לכם ללא תשלום נוסף.
הסניף הראשי במתחם הבורסה ברמת-גן, רחוב היצירה 26, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז, צמוד לנתיבי איילון ועם חניה חינם בערב, מוזמנים לבקר. בנוסף יש לנו שלוחות ברחבי הארץ: ירושלים וחיפה.
בגליץ בית הספר לצילום מעשי הופכים אנשים עם מצלמה לצלמים מיומנים. בית הספר שלנו, שהוקם בשנת 2007, הכשיר בגאווה למעלה מ-30,000 אנשים בתחומי צילום שונים. הצוות שלנו מונה כ-50 מדריכות ומדריכים, כל אחת ואחד מהם צלמים מקצועיים, המביאים את הסגנון והמומחיות הייחודיים שלהם לתלמידים שלנו. יחד, הם יוצרים את הפסיפס המיוחד של בית הספר שלנו. אצלנו שמים דגש על מקצועיות, חדשנות, מצוינות בשירות, משאבי אנוש איכותיים וחווית למידה מעשירה. אנו מבינים כי המהות האמיתית של הצילום טמונה באדם שמאחורי המצלמה. לכן, בגליץ, הפוקוס שלנו הוא החניכים והחניכות עצמם.

ציוד מומלץ:

 • עדשה אולטרה-רחבה (אורך מוקד של 12 מ"מ ומטה על חיישן קרופ או 17 מ"מ על חיישן FF).
 • שלט עם טיימר.
 • פילטר מקטב, פילטר מכהה נייטרלי (ND) בקוטר המתאים לעדשה הרחבה שברשותכם.

ציוד חובה:

 • מצלמת DSLR או כל מצלמה בעלת אפשרות להחלפת עדשות.
 • חצובה (ניתן לקחת בהשאלה מביה"ס על בסיס מלאי פנוי).
 • שלט חוטי בעל אפשרות "תקיעה" של כפתור המחשף (ניתן לקנות בכל חנות צילום).
 •  עדשה רחבה (אורך מוקד של 18 מ"מ ומטה על חיישן קרופ או 24 מ"מ על חיישן FF).

 • השיעורים התיאורטיים מתקיימים במתחם הבורסה ברמת גן, סמוך לרכבת מרכז ועם חניה חינם. השיעור מועבר בכיתת היי-טק בשילוב מצגות ודוגמאות באמצעות מקרן.
 • משך כל שיעור הינו 3 שעות, השיעורים מתקיימים בשעות הערב 18:30-21:30.
 • הקורס הינו קורס צילום למתקדמים ב-"גליץ בית הספר לצילום". בתור כזה, יש לוודא כי קיים ברשות הנרשמים ידע קודם מספק לרמת הקורס.
  במהלך הקורס המתקדם לא יועבר חומר בסיסי בנוגע לתפעול המצלמה, יסודות הצילום וכיו"ב, אלא נתמקד אך ורק בחומר המתקדם.
  אם אינכם בטוחים כי קיים ברשותכם הידע הנדרש, פנו במייל על מנת לוודא זאת.
 • עקב הצורך בקבוצה קטנה מאוד, מספר המקומות מוגבל מאוד. הזדרזו להרשם!
 • בסיום הקורס תוענק למשתתפים תעודה מטעם "גליץ בית הספר לצילום"
 • להרשמה, יש לפנות במייל info@galitz.co.il  ולציין שם, טלפון נייד ואיזה ידע קודם בצילום קיים ברשותכם.

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

אחריות מורחבת

אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

השלמת שיעורים

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

הדרכה אישית על המצלמה

יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

איכות הלמידה

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

הנוחות שלכם

לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

המשכיות

כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

מבנה בית הספר

הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!

מחוייבות למצויינות

הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

מובילי קהילת הצילום

אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

דילוג לתוכן