לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

קורס צילום תרבויות

"צילום אנשים הוא הז'אנר המעניין ביותר והקשה ביותר. מעולם לא פגשתי צלמים
שמפחדים לצלם נוף. פגשתי הרבה אנשים שמפחדים לצלם אנשים…" עודד וגנשטיין

6 מפגשים | עד עשרה אנשים בקבוצה ליחס אישי | התמקדות בשפה צילומית וסגנון אישי | משוב עבודות בונה אך לא מתפשר | סדנאות שטח מעשיות | אפשרות חזרה על שיעורים ללא הגבלה | סיכום מצגת לאחר כל מפגש | עבודה משותפת על סדרה צילומית וסגנון אישי | בהדרכת צלם התרבויות המוביל בישראל. 

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

הקורסים הקרובים

כרגע אין מועד חדש לקורס.

 

או צרו איתנו קשר בטלפון 077-4090280

במהלך הקורס, בשיעורים מעשיים בשטח ותיאורטיים בכית:
  • נלמד כיצד מספרים סיפור של מקום ותרבות בתמונה.
  • נלמד לפתח "קול אישי", שפה צילומית וסגנון אישי.
  • נדבר על אותו החשש מצילום אנשים ונלמד להתגבר עליו
  • נתנסה בצורה מעשית בצילומים בשטח, תוך לווי והדרכה אישית
  • נבין כיצד עובדים עם אור טבעי בצילומי אנשים
  • נדון כיצד מתכוננים לקראת נסיעה שבה מעורבים צילומים (מבחירת הציוד ועד ההכנה המקדימה.כמו כן, כיצד משלבים צילום, עם טיול משפחתי.
  • נדבר על צילום: שווקים, פסטיבלים, נופים, אוכל, אנשים וכל מה שיפה בעולמנו.
  • והכי חשוב: נקבל משוב, בלתי מתפשר, "שנותן בראש!", שיעזור לנו לצלם תמונות טובות יותר!
שיעור 1 : צילום תרבויות - לספר סיפור של מקום בצילום

בחלקו הראשון של השיעור נלמד – כיצד נוכל לספר סיפור של מקום ותרבות באמצעות תמונה. נכיר סגנונות שונים של עולם צילום התרבויות ובעזרת תרגילים מעשיים, נמצא את הסגנון הייחודי שמעניין אותנו .
בחלקו השני, נצלול לעבודתו המעשית של צלם התרבויות ונלמד על עבודת ההכנה לקראת פרוייקט צילומי – עבודת מחקר, פיקסר, ציוד והכנה.

שיעור 2: סדנת שטח ראשונה - יפו / נווה צדק

בסדנת שטח מרתקת זו נצא לצלם בשטח, ברחובות המדהימים של תל אביב יפו. שם נתנסה לראשונה בבניית סיפור מצולם ועבודה עם מצולמים. בין השאר נתמקד בשיטות שונות לצילום אנשים, תוך שימת תשומת לב לעבודה נכונה בתאורה טבעית.

שיעור 3: פורטרט שמספר סיפור ומשוב עבודות

בחלקו הראשון של השיעור ינתן משוב וביקורת עבודות, בלתי מתפשרת, על העבודות מיציאת השטח. בחלקו השני של השיעור נצלול לעולם המופלא של צילום פורטרטים ונלמדו: כיצד לצלם פורטרט בצורה אותנטית ומעניינת נכיר סוגים שונים של פורטרטים: פורטרט סביבתי, פרטים, קלוז אפ ועוד. נלמד כיצד להתקרב למצולם, תוך כדי יצירת שיחה ואינטמיות עימו. נדבר על ציוד מומלץ לצילום אנשים בשטח.

שיעור 4: עבודה על סדרה מצולמת, בשיתוף מרצה אורח: פליקס לופה

בשיעור מרתק זה תזכו לפגוש שני צלמים במפגש אחד כשנארח את צלם הרחוב הבכיר, זוכה עדות מקומית, פליקס לופה. יחד, פליקס ועודד יכירו אותנו לסודות של הסדרה המצולמת. נכיר עשרות סדרות זוכות פרסים של צלמים מהעולם ונשמע את מאחוריי הקלעים מהסדרות האישיות של פליקס ועודד. שיעור מרתק!

שיעור 5: סדנת שטח שנייה - ירושלים

בסדנה זו נצא יחד לגלות את הסודות של העיר העתיקה בירושלים. נתנסה בעבודה על סדרה צילומית תוך התמודדות עם תנאי השטח השונים. בסדנה זו נתמקד בעיקר בנושא התאורה ועבודה עם תאורה משתנה: כנסיית הקבר, מנזר הנזירים האתיופים, הרובע היהודי ועוד

שיעור 6: משוב ירושלים, פרוייקט סיום והתפתחות צילומית אישית

בשיעור נערוך משוב על הסדרה הצילומית מירושלים, תוך שימת תשומת לב על הסיפור המצולם, התאורה והרגש. בחלקו השני, נדבר על פיתוח קול צילומי ייחודי ואישי ועל המשך הדרך העצמאית והמקצועית בעולם הצילום.

 רוצים להתייעץ איתנו? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או לשלוח מייל info@galitz.co.il

ללמוד לספר סיפור בתמונה, ליצור את השילוב הקסום שבין מסע לצילומים.
לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס עקב סיבות אישיות. אם פספסתם שיעור, מכיוון שקורס חדש נפתח כל שבועיים, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור שבועיים לאחר מכן בכיתה או מתי שנוח לכם ללא תשלום נוסף.
הסניף הראשי במתחם הבורסה ברמת-גן, רחוב היצירה 26, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז, צמוד לנתיבי איילון ועם חניה חינם בערב, מוזמנים לבקר. בנוסף יש לנו שלוחות ברחבי הארץ: ירושלים וחיפה.
בגליץ בית הספר לצילום מעשי הופכים אנשים עם מצלמה לצלמים מיומנים. בית הספר שלנו, שהוקם בשנת 2007, הכשיר בגאווה למעלה מ-30,000 אנשים בתחומי צילום שונים. הצוות שלנו מונה כ-50 מדריכות ומדריכים, כל אחת ואחד מהם צלמים מקצועיים, המביאים את הסגנון והמומחיות הייחודיים שלהם לתלמידים שלנו. יחד, הם יוצרים את הפסיפס המיוחד של בית הספר שלנו. אצלנו שמים דגש על מקצועיות, חדשנות, מצוינות בשירות, משאבי אנוש איכותיים וחווית למידה מעשירה. אנו מבינים כי המהות האמיתית של הצילום טמונה באדם שמאחורי המצלמה. לכן, בגליץ, הפוקוס שלנו הוא החניכים והחניכות עצמם.

עודד וגנשטיין – צלם ומרצה. מוביל את תחום צילום התרבויות בישראל כבר מעל לעשור, עם אלפי תלמידים ובוגרים.

עבודותיו התפרסמו בפלטפורמות לאומיות ובינלאומיות רבות, בדפוס ובאינטרנט בהן

BBCNational Geographic , Ynet

ידיעות אחרונותהארץ, מאקו ועוד

חיבר שלושה ספרי צילום ומשמש כמרצה בכיר בגליץ בית הספר לצילום. בוגר החוג לאתנרופולוגיה והחוג לקולנוע באוניברסיטת תל אביב

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

אחריות מורחבת

אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

השלמת שיעורים

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

הדרכה אישית על המצלמה

יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

איכות הלמידה

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

הנוחות שלכם

לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

המשכיות

כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

מבנה בית הספר

הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!

מחוייבות למצויינות

הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

מובילי קהילת הצילום

אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

דילוג לתוכן