לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

צילום אופנה

קורס צילום אופנה הינו קורס המקנה לצלמים ידע ומיומנויות מעשיות וטכניות בעולם צילום האופנה והזוהר, זהו קורס שיקנה לכם את היכולותלפתח את צלם האופנה שבכם ולהיכנס לתעשייה זוהרת ונוצצת בה הכל קורה. מדריך הקורס הוא שי קדם, צלם אופנה מוביל אשר הוביל קמפיינים בארץ ובחו"ל ומוערך על ידי רבים בתעשייה. כמדריך מצויין, שי דואג להעביר את החומר ומוודא את היישום שלו בכל שיעור תיאורטי וצילומים מעשיים.

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

הקורסים הקרובים

כרגע אין מועד חדש לקורס

 

או צרו איתנו קשר בטלפון 077-4090280

קורס כולל 9 מפגשים מלאי תוכן המכילים מפגשים עיוניים ומעשיים, כולל מפגש צילומי דוגמנית בסטודיו עם צוות. הקורס כולל העברת חומר עיוני, צילומי תרגול, תרגול מעשי בבית וביקורות עבודות של החניכים. בכל שלב יתבצע סיכום שלב בו החניכים ידרשו להציג את עבודותיהן.

 

 • חלק עיוני – תולדות האופנה והיסטורית צילום האופנה, הבנת עולם האופנה ומרכיביו.
 •  לימוד טכניקות שימושיות, תאורה, העמדה, סגנונות צילום, סטודיו ו-OUTDOORS.
 •  בניית הפקת אופנה – איך מתחילים ואיך מסיימים בהצלחה הפקה.
 •  עבודה עם דוגמניות – תקשורת, העמדה, אופן בחירת דוגמנית, אופן פניה לסוכנות.
 •  תקשורת מול צוות מקצועי (סטייליסטית, מאפרת, מעצבת שיער, תכשיטנית וחנויות אופנה)
 • תקשורת מול לקוחות, תיאום ציפיות, הכנת הלקוח לקבלת חומרי הגלם, העברת מדיה.
 • סגנוּן –סטיילינג – הבנת מרכיבי הבגד האיפור והשיער בצילום
 • תכנון מקדים לצילום וניהול משאבי פרויקט הצילום
 • איך בונים כתבת אופנה – נרטיב, השראות, הכנת סטורי-בורד ומציאת רפרנסים
 • אופן בחירת הפריימים ופוסט פרודקשן – חשיבות בחירת פריימים וכלי עבודה טכניים.
 • הכנה לפרסום עבודה ומרכיביה הקריטיים.
 • פרסום העבודה – יצירת קשר עם מגזיני אופנה ויצירת SELF PROMO שיווקי.
 • בכל שיעור נסקור צלם מוביל וננתח את פעילותו
מפגש ראשון

היכרות עם עולם צילום האופנה, תולדות תעשיית האופנה. הכרת מושגי הבסיס בעולם האופנה, חשיבות הצלם ההיסטורי וחשיבות הצלם המודרני, תרבויות והשפעתן, השפעות מגזינים מובילים ומדיה מודרנית על התעשיה, מובילי דעת קהל וטרנדים צילומיים בעולם האופנה.

מפגש שני - שיעור מעשי

הכרת הצדדים הטכניים, הסטודיו, עולם הביוטי והפאשן וצילום אופנה אמנותי. טסט דוגמנית – איך מצלמים טסטים לסוכנויות? שיטות תאורה, העמדה, תקשורת מול דוגמנית, חלק א’.

מפגש שלישי - שיעור מעשי

איך לבנות צילום אופנה, מהי קומפוזיציה ואיך בונים אותה, איך מתבוננים בצילום, מהי הולכת העין הטבעית. טסט דוגמנית – איך משלבים סגנונות צילום – שיטות סטייל, העמדה בהתאם לסטייל, תאורות שונות, חלק ב’.

מפגש רביעי

מפגש ביקורת עבודות – מפגש בו תינתן ביקורת על עבודות הסטודנטים בפרק מעשי א’, חלק שני של המפגש יעסוק בבניית הפקת האופנה – איך בונים הפקה, קוסנפט, סטורי בורד ועבודה עם צוות.

מפגש חמישי - שיעור מעשי

צילומי ביוטי – התמקדות באיפור ושיער, עבודה עם מאפרת ומעצב שיער, דגשים, תאורות, סטודיו טכני.

מפגש שישי - שיעור מעשי

צילומי לילה בסגנון סנפשוט עדכני במתחם הבורסה – צילומי אופנה מודרניים בדגש על טכניקות צילום עכשויות שימושי תאורה מעשית להדגשת האווירה, בימוי המודל ובניית סצנה ברוח הסגנון

מפגש שביעי

עריכה ופוסט פרודקשן – איך לערוך את הצילומים, איך לבחור את התמונות המתאימות, צבע ושפה אישית. מהו פוסט פרודקשיין והכלים השונים, עבודה עם קבצים, עבודה עם תוכנות. הכירות עם כלים מתקדמים, פרופילי צבע ושימוש ב- CASTING ליצירת אווירה, טרנדים בעיבודים מתקדמים.

מפגש שמיני

מפגש בו תינתן ביקורת על עבודות הסטודנטים בפרק המעשי ב’. בחלק השני של המפגש נעסוק בהכנות לקראת הפקת הגמר.

מפגש תשיעי - הפקת גמר וסיום הקורס

שיעור בו הסטודנטים יציגו את הפקת הגמר שלהם תוך מתן דגש על קונספט, תאורה, העמדה, וסיפור מסגרת להפקה.

 רוצים להתייעץ איתנו? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או לשלוח מייל info@galitz.co.il

הקורס מקנה לצלמים ידע ומיומנויות מעשיות בעולם צילום האופנה והזוהר. התנסות בהפקת אופנה תוך התייחסות לעבודה עם מצולמים, סטיילינג, העמדה, צבע, תאורה ועוד.
לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס עקב סיבות אישיות. אם פספסתם שיעור, מכיוון שקורס חדש נפתח כל שבועיים, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור שבועיים לאחר מכן בכיתה או מתי שנוח לכם ללא תשלום נוסף.
הסניף הראשי במתחם הבורסה ברמת-גן, רחוב היצירה 26, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז, צמוד לנתיבי איילון ועם חניה חינם בערב, מוזמנים לבקר. בנוסף יש לנו שלוחות ברחבי הארץ: ירושלים וחיפה.
בגליץ בית הספר לצילום מעשי הופכים אנשים עם מצלמה לצלמים מיומנים. בית הספר שלנו, שהוקם בשנת 2007, הכשיר בגאווה למעלה מ-30,000 אנשים בתחומי צילום שונים. הצוות שלנו מונה כ-50 מדריכות ומדריכים, כל אחת ואחד מהם צלמים מקצועיים, המביאים את הסגנון והמומחיות הייחודיים שלהם לתלמידים שלנו. יחד, הם יוצרים את הפסיפס המיוחד של בית הספר שלנו. אצלנו שמים דגש על מקצועיות, חדשנות, מצוינות בשירות, משאבי אנוש איכותיים וחווית למידה מעשירה. אנו מבינים כי המהות האמיתית של הצילום טמונה באדם שמאחורי המצלמה. לכן, בגליץ, הפוקוס שלנו הוא החניכים והחניכות עצמם.

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

אחריות מורחבת

אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

השלמת שיעורים

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

הדרכה אישית על המצלמה

יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

איכות הלמידה

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

הנוחות שלכם

לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

המשכיות

כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

מבנה בית הספר

הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!

מחוייבות למצויינות

הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

מובילי קהילת הצילום

אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

דילוג לתוכן