לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

צילום הריון ומשפחה

בואו ללמוד איתנו את אחד הז'אנים הכי מבוקשים ועסקיים בעולם הצילום – צילום הריון ומשפחה. בקורס שלנו, ב-11 שיעורים הכוללים 5 מפגשים מעשיים בסטודיו ובשטח, תלמדו את רזי העבודה מול מצולמים בז'אנר מאוד מיוחד. תלמדו מהו פורטרט וכיצד מעבירים רגש דרך תמונה, העמדה נכונה של המצולם או המצולמת, מה נכון ומחמיא יותר. תלמדו לעבוד מול ילדים ואיך ליצור עימם שיתוף פעולה לקבלת התמונות שרציתם. תקבלו טיפים ועקרונות בעריכה ייעודית לז'אנר, עריכת אלבומים, משוב עבודות ולא פחות חשוב התנהלות עסקית נכונה מול לקוחות. בנוסף תצאו ל-5 מפגשי צילום בשטח עם מודליות וילדים, כולל עבודה בסטודיו מאובזר ומואר. את הקורס מעבירה ליאת פנחסי, בוגרת בית הספר ואחת הצלמות המובילות בארץ בתחומה. ליאת תשתף אתכם בידע ובניסיון העצום שלה, אותו צברה במהלך שנותיה כצלמת ובעלת עסק מצליח.

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

הקורסים הקרובים

הקורס הקרוב ייפתח ב-19.09.24.
לפרטים נוספים וסילבוס לחצו כאן >>

או צרו איתנו קשר בטלפון 077-4090280

שיעור 1 - צילום פורטרטים והריון (כיתה)

בשיעור זה ניתן דגשים לצילום פורטרטים, כיצד להעביר רגש בתמונה, כיצד להעמיד ולהנחות מצולמים וכיצד ליצור תמונות מחמיאות. בחלקו השני של השיעור נתמקד בצילומי הריון, מתי רצוי לערוך צילומים אלו, כיצד להנחות את המצולמת, כיצד לשלב את בן הזוג והילדים בצילומים, ודגשים לפוזינג נכון.

שיעור 2 - צילום ילדים (כיתה)

בשיעור זה ניתן דגשים לצילום ילדים בכל גיל, דרכים לגרום לילדים לשתף פעולה, שילוב בני משפחה בצילומים, תפיסת רגעים טבעיים ושילוב אביזרים בצילומים. 

שיעור 3 - צילום הריון בטבע - התנסות מעשית (שטח)

בשיעור זה נצא לטבע ונתרגל באופן מעשי את כל הנלמד בנושא צילומי הריון, תוך התנסות בכלים שלמדנו. נעמיד ונכווין את המצולמות ונלמד איך ליצור תמונות קסומות בתאורה טבעית וכיצד ליצור גיוון מקסימאלי בלוקיישן אחד.

שיעור 4 - כלים וטיפים לעריכת תמונות (אונליין)

בשיעור זה נלמד כלים מרכזיים וטיפים לסינון, בחירה ועריכת תמונות, תוך יישום על התמונות שצולמו בשיעורים המעשיים. נדגים איך בעריכה פשוטה יחסית, ניתן לשדרג כל תמונה.

שיעור 5 - צילום ילדים בסטודיו - התנסות מעשית (סטודיו)

בשיעור זה נלמד מערכי תאורה פופולאריים לצילום ילדים ומשפחה בסטודיו, תוך מתן דגש לציוד, רקעים, אביזרים וסגנונות תאורה. בנוסף, נתנסה בצילום ילדים בסטודיו, תוך יישום הדגשים שלמדנו בשיעור המעשי.

שיעור 6 - שיעור הריון בסטודיו - התנסות מעשית (סטודיו)

צילומי הריון בסטודיו שונים משמעותית מצילומי הריון בתאורה טבעית. בשיעור זה נלמד מערכי תאורה המתאימים לצילום הריון ונתרגל צילומי הריון תוך מתן דגש על הכוונת המצולמת וכיווני התאורה, וכיצד ליצור תאורה המדגישה את ההריון. בשיעור תתנסו בצילום בתאורה רציפה ומקצועית.

 
שיעור 7 - צילום ילדים ומשפחה בטבע - התנסות מעשית (שטח)

נצלם משפחה באור טבעי, תוך שימוש בטיפים שלמדנו לצילום ילדים, נתרגל צילום רגעים טבעיים ומשוחררים, זויות מחמיאות, גיוון בצילום ותקשורת עם מצולמים.

שיעור 8 - צילום בוק בת מצווה - מעשי

צילומי בוק בת מצווה הם צילומים פופולאריים ומבוקשים. בשיעור זה נתנסה בצילום של ילדה בת 12 בלוקיישן בטבע. נלמד איך להכווין את המצולמת מבחינת סטיילינג, איך לתכנן את נקודות הצילום כדי ליצור גיוון מקסימלי, איך להנחות את המצולמת במהלך הצילומים ואיך להוציא סשן מגוון ומעניין לצורך הפקת בוק בת מצווה.

שיעור 9 - משוב על עבודות, עריכת אלבומים

נערוך משוב כיתתי על תמונות נבחרות של המשתתפות בקורס, נבחן אותן בהתאם לכלים שלמדנו ונשוחח על מה ניתן לשפר בהן מבחינת קומפוזיציה, רגש ועריכה. בנוסף, נדבר על אלבומים ועבודה מול בתי דפוס ונלמד כיצד ניתן לערוך אלבומים באמצעות תוכנת הפוטושופ.

שיעור 10 - התנהלות עסקית - חלק א'

נדבר על מה עושים מכאן והלאה, מה השלבים הראשונים בדרך לפתיחת עסק, דרכים לשווק את העסק כדי להגיע לקהל לקוחות פוטנציאלי, וכיצד לנהל שיחת מכירה אפקטיבית.

שיעור 11 - התנהלות עסקית - חלק ב'

דבר על נדבר על רשתות חברתיות ואיך להשתמש בהן כדי למנף את העסק, טעויות נפוצות שכדאי להימנע מהן בתחילת הדרך, כיצד לתמחר את חבילות הצילום ואילו שיקולים לקחת בחשבון כדי לבצע תמחור נכון .

 רוצים להתייעץ איתנו? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או לשלוח מייל info@galitz.co.il

הנוכחות שלכם בשיעורים חשובה מאוד ללימוד ולהתקדמות שלכם בעולם הצילום. השלמת שיעורים הינה בהודעה מראש ובסיבה מוצדקת בלבד ולמשך שנה מיום סיום הקורס על בסיס מקום פנוי. שיקול הדעת לאישור השלמת שיעורים הינו של בית הספר בלבד.
גליץ בית הספר לצילום היצירה 26 רמת גן, מתחם הבורסה, קומה ב’. השיעורים המעשיים יתקיימו בסטודיו – "סטאר סטודיו" בתל אביב. בכל מצב, יש להתעדכן לגבי לוקיישנים בהתאם לסילבוס ו/או עדכונים מאת בית הספר.
בגליץ בית הספר לצילום מעשי הופכים אנשים עם מצלמה לצלמים מיומנים. בית הספר שלנו, שהוקם בשנת 2007, הכשיר בגאווה למעלה מ-30,000 אנשים בתחומי צילום שונים. הצוות שלנו מונה כ-50 מדריכות ומדריכים, כל אחת ואחד מהם צלמים מקצועיים, המביאים את הסגנון והמומחיות הייחודיים שלהם לתלמידים שלנו. יחד, הם יוצרים את הפסיפס המיוחד של בית הספר שלנו. אצלנו שמים דגש על מקצועיות, חדשנות, מצוינות בשירות, משאבי אנוש איכותיים וחווית למידה מעשירה. אנו מבינים כי המהות האמיתית של הצילום טמונה באדם שמאחורי המצלמה. לכן, בגליץ, הפוקוס שלנו הוא החניכים והחניכות עצמם.
הקורס כולל 11 מפגשים מתוכם 5 שיעורים מעשיים לתרגול, כל שיעור כ-3 שעות.
הקורס בעלות 4,790 ש"ח, בוגרי גליץ זכאים ל-10% הנחה. ניתן לפרוס לתשלומים.

מדריכת הקורס – ליאת פנחסי, המתמחה בצילומי ניובורן, הריון ומשפחה בסטודיו ובטבע, וגם מנחת סדנאות וקורסי צילום. במהלך השנים זכתה בתחרויות צילום בינלאומיות, שימשתה כשופטת בתחרויות צילום והכשירה מאות צלמות וצלמים בקורסים שונים. לעולם הצילום נכנסה מתוך אהבה גדולה לתמונות ולרגש שהן מכניסות לליבנו.

ליאת רוזנברג פינחסי
ליאת רוזנברג פינחסי

השיעורים מתקיימים בשעות הערב בין 18:30-21:30.
השיעורים המעשיים מתקיימים בלוקיישנים שונים ושעות משתנות.
יש להתעדכן בהתאם לסילבוס של המועד הרלוונטי.

דרישות מקדימות לנרשמים/ות לקורס: שליטה מוחלטת ביסודות הצילום ובטכניקה בסיסית.
ציוד נדרש: מצלמה, עם אפשרות לשליטה ידנית בתריס וצמצם.

אם אתם מתלבטים אם הידע המקצועי שלכם מספיק, צרו איתנו קשר בטלפון 077-4090280 ויועצי הלימודים שלנו יישמחו לעזור בהכוונה.

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

אחריות מורחבת

אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

השלמת שיעורים

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

הדרכה אישית על המצלמה

יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

איכות הלמידה

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

הנוחות שלכם

לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

המשכיות

כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

מבנה בית הספר

הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!

מחוייבות למצויינות

הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

מובילי קהילת הצילום

אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

דילוג לתוכן