לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

גליץ

צילום הריון ומשפחה

יש לכם חלום לפתוח סטודיו ולצלם ילדים, משפחה, הריון ותינוקות? בקורס זה נלמד טכניקות תאורה בסטודיו, עבודה עם מצולמים מסוגים שונים על מנת להחמיא להם ולגרום להם להרגיש בנוח, פיתוח עסקי וכמובן נתרגל הכל יחד בסטודיו ובתאורה טבעית. על המרצה: ליאת פינחסי, צלמת המתמחה בצילומי הריון, משפחה, ילדים ותינוקות וניו בורן,  בעלים של סטודיו עצמאי ומורה לצילום. תשתף אתכם מהידע הרב והניסיון שצברה כצלמת וכעסק.

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

הקורסים הקרובים

או צרו איתנו קשר בטלפון 077-409028

שיעור 1 - צילום פורטרטים והריון (כיתה

בשיעור זה ניתן דגשים לצילום פורטרטים, כיצד להעביר רגש בתמונה, כיצד להעמיד ולהנחות מצולמים וכיצד ליצור תמונות מחמיאות. בחלקו השני של השיעור נתמקד בצילומי הריון, מתי רצוי לערוך צילומים אלו, כיצד להנחות את המצולמת, כיצד לשלב את בן הזוג והילדים בצילומים, ודגשים לפוזינג נכון.

שיעור 2 - צילום ילדים ומבוא לתאורת סטודיו (כיתה)

בשיעור זה ניתן דגשים לצילום ילדים בכל גיל, דרכים לגרום לילדים לשתף פעולה, שילבבני משפחה בצילומים, תפיסת רגעים טבעיים ושילוב אביזרים בצילומים. בחלקו השני של השיעור, נתחיל לעסוק בתאורת סטודיו, ונלמד על המאפיינים של הצילום בסטודיו, ציוד נדרש וסוגי מרככים.

שיעור 3 - צילום הריון בטבע- התנסות מעשית (שטח)

בשיעור זה נצא לטבע ונתרגל באופן מעשי את כל הנלמד בנושא צילומי הריון, תוך התנסות בכלים שלמדנו. נעמיד ונכווין את המצולמות ונלמד איך ליצור תמונות קסומות בתאורה טבעית וכיצד ליצור גיוון מקסימאלי בלוקיישן אחד.

שיעור 4 - צילום ילדים בסטודיו- התנסות מעשית (סטודיו)

בשיעור זה נלמד מערכי תאורה פופולאריים לצילום ילדים ומשפחה בסטודיו, תוך מתן דגש לציוד, רקעים, אביזרים וסגנונות תאורה. בנוסף, נתנסה בצילום ילדים בסטודיו, תוך יישום הדגשים שלמדנו בשיעור המעשי.

שיעור 5 - ביקורת עבודות וטיפים לעריכה (כיתה)

בשיעור זה נתכנס בכיתה ונסקור את העבודות שלנו בשיעורים המעשיים. ניתן דגשים פרקטיים לצילום ולעריכה, על מנת שנוכל לשפר את היכולות שלנו כבר במהלך הקורס. בנוסף, נלמד טיפים וכלים מרכזיים לעריכת התמונות בלייטרום ובפוטושופ ונראה איך בעריכה פשוטה יחסית, ניתן לשדרג כל תמונה.

שיעור 6 - שיעור הריון בסטודיו- התנסות מעשית (סטודיו)

צילומי הריון בסטודיו, שונים משמעותית מצילומי הריון בתאורה טבעית. בשיעור זה נלמד מערכי תאורה המתאימים לצילום הריון ונתרגל צילומי הריון תוך מתן דגש על הכוונת המצולמת וכיווני התאורה, וכיצד ליצור תאורה המדגישה את ההריון.

 
שיעור 7 - צילום ילדים ומשפחה בטבע - התנסות מעשית (שטח)

נצלם משפחה באור טבעי, תוך שימוש בטיפים שלמדנו לצילום ילדים, נתרגל צילום רגעים טבעיים ומשוחררים, זויות מחמיאות, גיוון בצילום ותקשורת עם מצולמים.

שיעור 8 - התנהלות עסקית - חלק א'

נדבר על מה עושים מכאן והלאה, מה השלבים הראשונים בדרך לפתיחת עסק, דרכים לשווק את העסק כדי להגיע לקהל לקוחות פוטנציאלי, וכיצד לנהל שיחת מכירה אפקטיבית.

נדבר על מה עושים מכאן והלאה, מה השלבים הראשונים בדרך לפתיחת עסק, דרכים לשווק את העסק כדי להגיע לקהל לקוחות פוטנציאלי, וכיצד לנהל שיחת מכירה אפקטיבית.
  • נדבר על נדבר על רשתות חברתיות ואיך להשתמש בהן כדי למנף את העסק, טעויות נפוצות שכדאי להימנע מהן בתחילת הדרך, כיצד לתמחר את חבילות הצילום ואילו שיקולים לקחת בחשבון כדי לבצע תמחור נכון.

 

 רוצים להתייעץ איתנו? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או לשלוח מייל info@galitz.co.il

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס עקב סיבות אישיות. אם פספסתם שיעור, מכיוון שקורס חדש נפתח כל שבועיים, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור שבועיים לאחר מכן בכיתה או מתי שנוח לכם ללא תשלום נוסף.
גליץ בית הספר לצילום נחשב כיום לבית הספר המוביל לצילום בארץ. אלפי צלמים מצויינים, בוגרי הקורסים, פעילים כיום בקהילת הצילום הישראלית וצוות של 40 צלמים-מדריכים מהמובילים בישראל עומדים לרשותכם. בית הספר נחשב למקום חדשני עם שיטות לימוד מקוריות ומתקדמות כשעל דגלו חרוטה האיכות ושאיפה למצויינות. בית הספר מפיק את מגזין הצילום קומפוזיציה. כדאי לקרוא מה מייחד אותנו בהמשך העמוד, את דירוג בית הספר, חוות דעת הסטודנטים, ליצור קשר ולהצטרף לקבוצת הפייסבוק.

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

אחריות מורחבת

אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

השלמת שיעורים

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

הדרכה אישית על המצלמה

יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

איכות הלמידה

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

הנוחות שלכם

לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

המשכיות

כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

מבנה בית הספר

הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!

מחוייבות למצויינות

הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

מובילי קהילת הצילום

אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

דילוג לתוכן