לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

גליץ

קורס צילום רחפנים

גליץ בית הספר לצילום גאה להיות הראשון בארץ שמציג קורס הטסה וצילום ברחפנים. הרחפן הינו כלי טיס בעל מספר רוטורים אשר מסוגל לשאת מצלמה ולהעניק לצלם זווית ראייה חדשה, מקורית וחסרת תקדים על הסביבה. חשבתם שרכישת עדשה חדשה תיתן לכם את הזווית המיוחדת? עכשיו תחשבו על מה שתוכלו להשיג עם רחפן אותו תפעילו בצורה מיומנת ומקצועית. במסגרת הקורס, אתם תלמדו להטיס את הרחפן במגוון טכניקות ושיטות, וכן להוציא את המירב מהצילומים איתו בשטח.

את הקורס מעביר אור אדר, יוצא חיל האוויר, צלם אווירי ומדריך ותיק ומנוסה זכה במספר תחרויות צילום. אור יהפוך אתכם למטיסי רחפן וצלמים אוויריים מקצוענים!

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

הקורסים הקרובים

או צרו איתנו קשר בטלפון 077-409028

שיעור 1- קומפוזיציה ויסודות הצילום

נכיר את היסודות של הצילום ואיך המצלמה עובדת. נעמיק בקומפוזיציה, נכיר את חוקי  קומפוזיציה השונים וכמה הם משמעותיים ליצירת תמונה שתבלוט במדיה. נלמד על ההבדלים בין צילום אווירי לקרקעי וכיצד ניתן להשתמש ביכולותיו של הרחפן לטובת יצירת תמונות שונות ומיוחדות.

שיעור 2 - יציאת שטח

נצא לשטח פתוח במרכז הארץ, שם נלמד על ההכנות הנדרשות לקראת טיסה, נתרגל הטסה וצילום עם בסיס חוקי הקומפוזיציה והכלים אשר למדנו בשיעור הקודם. נדבר על תפעול והטסת הרחפן באוויר, בטיחות באוויר ועל הקרקע, נתרגל המראות ונחיתות ותמרונים שיעזרו לנו לשפר את השליטה והביטחון בהטסת הרחפן.

שיעור 3 - עריכת תמונות

נלמד על חלק חשוב בעולם הצילום – עריכת התמונות. שלב זה הינו חלק משמעותי בהשלמת תהליך הצילום. נלמד עריכה ב- Lightroom ונכיר פונקציות מרכזיות שיעזרו להוציא את המירב מהתמונות שצילמנו וכן נלמד מהו Flow העבודה הנכון שיחסוך לנו זמן.

שיעור 4 - מבוא לצילום וידאו

נחשף לעולם ההטסה והוידאו ברחפנים, נלמד על איך בונים סיפור בתוך וידאו ומה ההבדלים בין צילומי סטילס לוידאו. נלמד על סוגי שוטים ותמרונים אוויריים שייצרו עניין, ציפייה והנאה אצל מי שיצפה בסרט שלנו. בנוסף – נעביר משוב ונלמד מהסרטים של חניכי הקורס.

שיעור 5 - יציאת שטח - ים המלח בזריחה

נעבור בין כמה לוקיישנים שונים ומרשימים. בשטח נלמד על האזור, יועברו דגשים לטכניקות להטסה, לאיך לזהות אלמנטים מעניינים בשטח ואיך להוציא מהם את המירב בסטילס ובוידאו.

שיעור 6 - עריכת סרטי וידאו וסיכום הקורס
  • הסבר על תוכנת לעריכת סרטים – DaVinchi Resolve. מה חשוב כשעורכים סרט, צורת העבודה הנכונה, פונקציות מרכזיות בתוכנה, שילוב מוזיקה, אפקטים ומעברים. נלמד איך לייצא את הסרט שלנו ולהפיץ אותו. בחלקו השני של השיעור נסכם את הקורס ואת הכלים, הדגשים והחוקים לצילום סטילס ווידאו.

 

 רוצים להתייעץ איתנו? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או לשלוח מייל info@galitz.co.il

גם אם אתם חדשים לגמרי בעולם הרחפנים או שיש לכם כבר ניסיון רב – אנו רוצים ללמד אתכם איך לצלם נכון בוידאו וסטילס עם הכלים הנהדרים הללו. במסגרת הקורס, תלמדו להטיס במגוון טכניקות ושיטות, להוציא את המירב מהצילומים בשטח ובעריכה שלכם.
לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס עקב סיבות אישיות. אם פספסתם שיעור, מכיוון שקורס חדש נפתח כל שבועיים, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור שבועיים לאחר מכן בכיתה או מתי שנוח לכם ללא תשלום נוסף.
הסניף הראשי במתחם הבורסה ברמת-גן, רחוב היצירה 26, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז, צמוד לנתיבי איילון ועם חניה חינם בערב.
גליץ בית הספר לצילום נחשב כיום לבית הספר המוביל לצילום בארץ. אלפי צלמים מצויינים, בוגרי הקורסים, פעילים כיום בקהילת הצילום הישראלית וצוות של 40 צלמים-מדריכים מהמובילים בישראל עומדים לרשותכם. בית הספר נחשב למקום חדשני עם שיטות לימוד מקוריות ומתקדמות כשעל דגלו חרוטה האיכות ושאיפה למצויינות. בית הספר מפיק את מגזין הצילום קומפוזיציה. כדאי לקרוא מה מייחד אותנו בהמשך העמוד, את דירוג בית הספר, חוות דעת הסטודנטים, ליצור קשר ולהצטרף לקבוצת הפייסבוק.

ציוד חובה

1. ידע בסיסי בצילום סטילס ווידאו
2. רחפן


  • השיעורים התיאורטיים מתקיימים במתחם הבורסה ברמת גן, סמוך לרכבת מרכז ועם חניה חינם. השיעורים מועברים בחדר דיונים נוח עם מסך באיכות גבוהה מאוד לאיכות הקורס.
  • זהו קורס צילום למתקדמים ב-"גליץ בית הספר לצילום". בתור כזה, יש לוודא כי קיים ברשות הנרשמים ידע קודם מספק לרמת הקורס. במהלך הקורס לא יועבר חומר בסיסי בנוגע לתפעול המצלמה, יסודות הצילום וכיו"ב, אלא נתמקד אך ורק בחומר המתקדם. אינכם בטוחים כי קיים ברשותכם הידע הנדרש? פנו במייל על מנת לוודא זאת.
  • מס' משתתפים – עד 12 משתתפים בלבד. עקב הצורך בקבוצה קטנה מאוד, מספר המקומות מוגבל. הזדרזו להרשם!

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

אחריות מורחבת

אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

השלמת שיעורים

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

הדרכה אישית על המצלמה

יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

איכות הלמידה

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

הנוחות שלכם

לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

המשכיות

כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

מבנה בית הספר

הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!

מחוייבות למצויינות

הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

מובילי קהילת הצילום

אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

דילוג לתוכן