לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

גליץ

קורס צילום בזוית אחרת

למציאות יש גבולות שנתחמים רק על ידי הדמיון, וככל שנרחיב את הגבולות של הדמיון שלנו, המציאות תהפוך לחסרת גבולות. בקורס "מזווית צילום אחרת" תוכלו לקבל נקודת מבט מרעננת על המציאות סביבכם ועל הצורה שבה הצילום משתלב בתוכו. תלמדו איך לחפש נקודות מבט שונות ומקוריות וגם שימוש בטכניקות מתקדמות בצילום עם פילטרים, תאורה, חשיפות ונגיעות של פוטושופ.

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

הקורסים הקרובים

גלעד בנארי לא חושב את עצמו לצלם. גלעד בוחן את המציאות בעיניים של אמן קונספטואלי והמצלמה היא לא יותר מכלי להשגת המטרה.צלמים רבים יכולים לראות את אותה הסיטואציה בדיוק, אבל התמונות שיצליחו לרגש אותנו הן אלה שיפתיעו אותנו בזווית הראייה המיוחדת של הצלם. בואו לגלות את הזווית המיוחדת שלכם.

  •  
מפגש 1 – מבוא לצילום יצירתי

בשיעור זה נבין את משמעות היצירתיות האישית ונכיר את תהליך המחשבה, יצירת רעיון, שיפורו והתאמתו למציאות. נכיר תהליכי המחשבה בדרך לבחירת הקומפוזיציה בצילום תוך כדי ניתוח צילומים של גלעד והקניית כלים למחשבה אצל המשתתפים. נציג את "פירמידת ההחלטות" בתהליך היצירתי. בסוף השיעור התלמידים יקבלו משימה ליצירת זווית אישית בהתאם לכלים שנרכשו בשיעור.

מפגש 2 - יציאה ראשונה לשטח

יציאת שישי – נצא לשטח אורבני, נכין את עצמנו לצילומים לפי השטח אליו הגענו, וננסה להיכנס לראש של גלעד. ננסה לתרגל מתוך מגבלות ונבין את הצורך שבפיתוח החשיבה והדמיון בתוך התהליך הטכני של הצילום. גלעד ידגים את צורת החשיבה והתהליך היצירתי. איך לוקחים שליטה יצירתית על סיטואציה שבה אין יכולת "לסיים" סיטואציה. נבצע התנסות באתגרים שיספקו מגוון אפשרויות ודרכים יצירתיות להתמודדות עם נושאים יום-יומיים. יחולקו משימות לצילום עצמי שאת תוצאותיהן נציג בשיעור הבא.

מפגש 3 – ביקורת עבודות וכלים מתקדמים

הצגת תרגילים, עבודות וביקורת תוך מציאת הנקודות החזקות והחלשות על בסיס מה שהצלם רצה להציג, "פירמידת ההחלטות" ושיפור תהליך הצילום ותפיסת השטח למטרת הפקת לקחים. ננתח את הקשיים שהתמודדנו איתם, ואת האופן שבו כל אחד הצליח להביע נקודת מבט אישית בעבודתו. בחלק השני של השיעור נתייחס לעבודה עם פילטרים, ISO ועם White Balance בעיקר ככלים יצירתיים, בניגוד לשימוש הטכני המקובל. נקבל משימות לעבודה עצמית.

מפגש 4 – יציאת שטח שניה

יציאת שישי – במפגש זה שיתקיים בשטח נמל יפו, נבצע יישום של החומר התיאורטי המתקדם תוך כדי שגלעד יעבור בין המשתתפים לתת דגשים והכוונה על "פירמידת ההחלטות" וידגים מספר דרכים לגשת לנושא ולפתח מחשבה. נעשה שימוש בפילטרים, ISO ו-white Balance כדי להדגיש את היתרונות היצירתיים. נתמודד עם משימה למשתתפים אותה הם יציגו בשיעור הבא.

מפגש 5 – ביקורת עבודות וסודות הקומפוזיציה

נעבור על הצילומים והמשימות ממפגש השטח השני, וכמו כן על המשימות לעבודה עצמית. הביקורת תתייחס לדגשים מהשיעור הראשון, ומהשיעור השלישי, ונבדוק את ההתייחסות לחומר הנלמד ברמה האישית של כל משתתף. בחלק השני גלעד יציג את נושא הקומפוזיציה בצילום לעומק, תוך התייחסות לסוגי הקומפוזיציה, ושימושים יצירתיים בחוקים, ובשבירת החוקים. נקבל משימות לעבודה עצמית.

מפגש 6 – יציאת שטח שלישית

מפגש ערב – התמודדות עם צילום יצירתי בתנאי תאורה משתנים. פירמידת ההחלטות, קומפוזיציה, ISO, פילטרים ו- White Balance והכל כדי להביא נקודת מבט ייחודית ויצירתית. תרגיל אישי בקבוצה – התמודדות עם הוצאת המיטב מאזור מוגדר תוך הנחת קווים מנחים. עבודה בצמצמים פתוחים וחשיפה ארוכה. הטלת מטלות לעבודה עצמית לקראת השיעור המסכם.

מפגש 7 – ביקורת עבודות ושיעור מסכם

נבחן את המשימות והתוצאות משיעור השטח. באמצעות המשימות וההתקדמות בקורס, ננסה להגדיר קווים ומאפיינים אישיים של "הזהות הצילומית" לכל משתתף בקורס –  מציאת קו אישי בצילום ויצירת זהות צילומית. בחלקו השני של השיעור יועבר סיכום הקורס כשנפרוס שוב את כל מה שלמדנו. מילות סיכום וחלוקת תעודות סיום למשתתפים.

 רוצים להתייעץ איתנו? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או לשלוח מייל info@galitz.co.il

נלמד כיצד לקבל נקודת מבט מרעננת על המציאות סביבנו ועל הצורה שבה הצילום משתלב בתוכה. נלמד איך לחפש נקודות מבט שונות ומקוריות וגם שימוש בטכניקות מתקדמות בצילום עם פילטרים, תאורה ונגיעות של פוטושופ.
לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס עקב סיבות אישיות. אם פספסתם שיעור, מכיוון שקורס חדש נפתח כל שבועיים, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור שבועיים לאחר מכן בכיתה או מתי שנוח לכם ללא תשלום נוסף.
הסניף הראשי במתחם הבורסה ברמת-גן, רחוב היצירה 26, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז, צמוד לנתיבי איילון ועם חניה חינם בערב, מוזמנים לבקר. בנוסף יש לנו שלוחות ברחבי הארץ: ירושלים וחיפה.
גליץ בית הספר לצילום נחשב כיום לבית הספר המוביל לצילום בארץ. אלפי צלמים מצויינים, בוגרי הקורסים, פעילים כיום בקהילת הצילום הישראלית וצוות של 40 צלמים-מדריכים מהמובילים בישראל עומדים לרשותכם. בית הספר נחשב למקום חדשני עם שיטות לימוד מקוריות ומתקדמות כשעל דגלו חרוטה האיכות ושאיפה למצויינות. בית הספר מפיק את מגזין הצילום קומפוזיציה. כדאי לקרוא מה מייחד אותנו בהמשך העמוד, את דירוג בית הספר, חוות דעת הסטודנטים, ליצור קשר ולהצטרף לקבוצת הפייסבוק.

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

אחריות מורחבת

אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

השלמת שיעורים

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

הדרכה אישית על המצלמה

יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

איכות הלמידה

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

הנוחות שלכם

לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

המשכיות

כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

מבנה בית הספר

הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!

מחוייבות למצויינות

הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

מובילי קהילת הצילום

אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

דילוג לתוכן