לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

גליץ

קורס יסודות הצילום לנוער

מסלול מיוחד של קורס יסודות הצילום לבני נוער בלבד! הקורס מאפשר לך לרכוש ידע ומיומנויות צילום יחד עם מיטב המדריכים בארץ אשר יגלו לך את השיטות להוציא את המירב מהמצלמה ומעצמך על מנת להוציא את התוצאות הטובות ביותר. הקורס כולל 12 מפגשים מתוכם יציאה ל-4 סדנאות של צילומי שטח בנושאים שונים בתגבור מדריכים נוספים ליחס החניכה האישי ביותר. כל השיעורים בליווי מצגות וצילומים מקוריים ולאחר השיעור יועבר הסיכום למשתתפים כדי לאפשר לכם להקשיב במקום לכתוב. הקורס כולל אחריות מלאה לכל החיים.

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

הקורסים הקרובים

מפגש 1 – פתיחת קורס וקומפוזיציה

פתיחת קורס והיכרות עם הסטודנטים. נמשיך להיכרות זריזה עם ההיסטוריה של הצילום, נלמד כיצד בונים תמונה בצורה נכונה, מהי הולכת עין ומה העין אוהבת, מהי קומפוזיציה וכיצד ניישם אותה בצילומים השונים.

מפגש 2 – יסודות הצילום - חלק א

הכרת מושגי היסוד החשובים ביותר, לימוד חשיפה ומדידת אור, תריס, צמצם, ISO , הבנת עומק שדה, הכרת מבנה המצלמה, עדשות ואופן העבודה עם המצלמה.

מפגש 3 – יסודות הצילום חלק ב

המשך לימוד מושגי היסוד ולימוד המערכת הדיגיטלית, ההבדלים בין דיגיטל לפילם, מהי רזולוצייה, איזון לבן, טווח דינמי ועבודה עם מאפייני המערכת הדיגיטלית, RAW, קריאת היסטוגרמה והבנת האור על מאפייניו השונים.

מפגש 4 – צילום שטח ראשון – פארק הירקון (יום ו' בוקר)

יציאה לצילומים בפארק ליישום הנלמד בשיעורים העיוניים. תרגול חשיפה, עומק שדה, מדידת אור, קומפוזיציה, צילום בתנועה, תפעול המצלמה, ראייה צילומית ועוד. ההדרכה תועבר על ידי צוות מדריכים על מנת להגיע ליחס חניכה מקסימלי.

מפגש 5 - ביקורת עבודות

תוסבר אמנות מתן הביקורת תוך מעבר על צילומי החניכים במפגש הקודם והעברת ביקורת עם דגש על הטכניקה ועל אפשרויות לשיפור התמונות. הביקורת היא שלב מהותי בהתפתחות האישית ומקנה לנו כלים: להבין, לנתח ולדעת כיצד לחזור עם תוצאות טובות יותר בכל פעם מחדש.

מפגש 6 - תוכנות עריכה דיגיטלית

תוכנות עריכה הן החדר חושך של העולם הדיגיטלי. כלים אילו הינם חיוניים ביותר לתהליך העבודה הדיגיטלית. בשיעור זה יועברו הכלים הבסיסיים הדרושים לעבודה עם תוכנות אלה.

מפגש 7 - צילום שטח שני – צילום בעלי חיים (יום ו' בוקר)

ניפגש בבוקר לצילום בעלי חיים תוך שימת דגש על תאורה, קומפוזיציה, לכידת רגעים מיוחדים ותשומות לב לפרטים. במפגש זה נבין כיצד להציג את בעלי החיים בצורה מחמיאה ולבודד אותם מתוך ההמולה ולהשתמש בתאורה הטבעית.

מפגש 8 - ביקורת עבודות והרצאה בנושא פורטרטים וצילומי רחוב

החניכים יציגו את התמונות שלהם מהספארי לפני ואחרי יישום עריכה דיגיטלית ותועבר ביקורת בונה על התמונות תוך העלאת הצעות לשיפור. בחלקו השני של השיעור תועבר הרצאה בנושא צילומי רחוב ופורטרטים – נבין את סוד היופי, את הדרך להעברת אופי המצולם לצופה ועוד.

מפגש 9 - צילום שטח שלישי – צילומי רחוב (יום ו' בוקר)

יציאה לצילומים בנחלת בנימין בת”א תוך כדי תפיסת התרחשויות ברחוב, צילום פורטרטים ותשומת לב לפרטים הקטנים תוך חלוקה לקבוצות קטנות. בסיוע המדריכים שלנו כל אחד יחזור עם פורטרטים מיוחדים.

מפגש 10 - ביקורת עבודות, פלאש והכנה לצילומי לילה

החניכים יציגו את תוצאות הצילומים מנחלת בנימין ושינקין למטרת ביקורת בונה. בחלקו השני של השיעור תועבר מצגת בנושא פלאש (מבזק) חיצוני ופנימי על כל האפשרויות המגוונות שלו ונעבור הכנה למפגש הבא –צילומי שקיעה וצילומי לילה.

מפגש 11 - צילום שטח רביעי – צילומי לילה

נפגש במתחם הבורסה לקראת השקיעה לצילומים של צלליות ועבודה עם מבזקים כאור מילוי. לאחר השקיעה נתמקם על גשר מעל נתיבי איילון לחשיפות ארוכות וטכניקות של ציור באור. מומלץ לבוא עם חצובה, אם אין לכם חצובה, אל דאגה – נשאיל לכם.

מפגש 12 - הצגת עבודות וסיכום הקורס

בתחילה נלמד את נושא הפילטרים (מסננים), כיצד משפיעים על הצילום ומתי נשתמש באיזה פילטר. בהמשך הרצאת 'התפתחות אישית בעולם ההצילום', בה נכיר פורומים, גלריות ודרכים להתפתח בהמשך. בחלקו השני של השיעור יועבר סיכום קורס וחלוקת תעודות סיום.

 רוצים להתייעץ איתנו? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או לשלוח מייל info@galitz.co.il

להיכנס לעולם הצילום, לשפר בצורה הטובה ביותר את רמת הצילום ולהעניק את הכלים להתפתח לרמה גבוהה בצילום, באחריות
לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס עקב סיבות אישיות. אם פספסתם שיעור, מכיוון שקורס חדש נפתח כל שבועיים, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור שבועיים לאחר מכן בכיתה או מתי שנוח לכם ללא תשלום נוסף.
הסניף הראשי במתחם הבורסה ברמת-גן, רחוב היצירה 26, בסמוך לרכבת תל-אביב מרכז, צמוד לנתיבי איילון ועם חניה חינם בערב, מוזמנים לבקר. בנוסף יש לנו שלוחות ברחבי הארץ: ירושלים, חיפה, באר שבע ועוד
גליץ בית הספר לצילום נחשב כיום לבית הספר המוביל לצילום בארץ. אלפי צלמים מצויינים, בוגרי הקורסים, פעילים כיום בקהילת הצילום הישראלית וצוות של 40 צלמים-מדריכים מהמובילים בישראל עומדים לרשותכם. בית הספר נחשב למקום חדשני עם שיטות לימוד מקוריות ומתקדמות כשעל דגלו חרוטה האיכות ושאיפה למצויינות. בית הספר מפיק את מגזין הצילום קומפוזיציה. כדאי לקרוא מה מייחד אותנו בהמשך העמוד, את דירוג בית הספר, חוות דעת הסטודנטים, ליצור קשר ולהצטרף לקבוצת הפייסבוק.
הדבר הכי חשוב לנו הוא שתצאו מהקורס מחוזקים משמעותית בידע ובמיומנות הצילומית, אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסויים, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום נוסף, ולחזק את אותם היסודות.
עלות הקורס היא 4180 ש"ח כולל מע"מ, עלות זו כוללת הכל. בוגרי יסודות הצילום בגליץ זכאים ל – 10% הנחה מעלות הקורס.

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מנסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם בהיבט הצילומי. היציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים על מנת לשפר את איכות החניכה האישית.

 
 
  • הדבר הכי חשוב לנו הוא שתצאו מהקורס מחוזקים משמעותית בידע ובמיומנות הצילומית, אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסויים, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום נוסף, ולחזק את אותם היסודות.
  • הציוד הנדרש: מצלמה, עם אפשרות לשליטה ידנית בתריס וצמצם. מאוד רצוי מצלמה דיגיטלית. רצוי חצובה (לא חובה, נשאיל ציוד למי שחסר לו). לא ברור אם המצלמה מספיק טובה או שמחפשים המלצות? מוזמנים ליצור קשר.
  • מספר משתתפים: ההרשמה היא על בסיס מקום פנוי והקבוצות מתמלאות מהר, הזדרזו להירשם בהקדם
 

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

אחריות מורחבת

אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

השלמת שיעורים

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

הדרכה אישית על המצלמה

יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

איכות הלמידה

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

הנוחות שלכם

לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

המשכיות

כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

מבנה בית הספר

הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!

מחוייבות למצויינות

הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

מובילי קהילת הצילום

אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

דילוג לתוכן