לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

גליץ

קורס יסודות הצילום

קורס יסודות הצילום נועד לתת לצלם המתחיל את הכלים הדרושים על מנת לשלוט בתפעול המצלמה ולהתחיל לצלם בצורה הטובה ביותר. קורס צילום למתחילים עוסק בבסיס הצילום החל מהקניית מושגי יסוד והבנתם כגון: תריס, צמצם, ISO, חשיפה, קומפוזיציה ועוד.

הקורס כולל 12 מפגשים מתוכם 5 יציאות שטח לתרגול, שיעסקו בנושאים שונים כגון: שליטה בסיסית, צילום פורטרטים, בעלי חיים, רחוב, שקיעה, לילה ושימוש בפלאשים בתגבור מדריכים נוספים ליחס החניכה האישי ביותר. במסגרת קורס היסודות נלמד את אומנות הביקורת אשר תקנה לנו את הכלים לבקר את עבודתנו עוד במהלך הצילום ובכך לשפר בצורה משמעותית את התוצאה. כל השיעורים בליווי מצגות וצילומים מקוריים ולאחר השיעור יועבר הסיכום למשתתפים כדי לאפשר לכם להקשיב במקום לכתוב. הקורס כולל אחריות מלאה לכל החיים!

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

הקורסים הקרובים

מפגש 1 – פתיחת קורס וקומפוזיציה

אתם מוכנים? בשיעור הזה אנחנו מתחילים את התהליך המרתק והחווייתי של הכניסה לעולם הצילום. לאחר פתיחת קורס והיכרות עם הסטודנטים, אנחנו נמשיך להיכרות זריזה עם ההיסטוריה של הצילום, ובעיקר נלמד את נושא הקומפוזיציה. קומפוזיציה היא אחד הדברים החשובים ביותר בצילום – המבנה של התמונה. נלמד כיצד נבנה פריים בצורה הטובה ביותר, מהי הולכת עין ומה העין של הצופה הכי אוהבת. לאחר השיעור כבר תבינו הרבה יותר טוב מדוע תמונות מסויימות נחשבות לטובות יותר מאחרות וגם כנראה שתמצאו בתמונות ישנות שלכם דברים שבאו לכם אינטואיטיבית. מכאן תתחילו ליישם את הקומפוזיציות השונות בצילומים הבאים שלכם.

מפגש 2 – יסודות הצילום

בשיעור הזה הכרת מושגי היסוד החשובים ביותר, לימוד חשיפה ומדידת אור, תריס, צמצם, ISO , הבנת עומק שדה, הכרת מבנה המצלמה, עדשות ואופן העבודה עם המצלמה.

מפגש 3 – צילום שטח ראשון

יציאה לצילומים על מנת ליישם את הנלמד בשיעורים הקודמים ולהפוך את התאוריה לצילום מעשי. תרגול חשיפה, עומק שדה, מדידת אור, קומפוזיציה, תפעול המצלמה, ראייה צילומית ועוד.

מפגש 4 – האור כחומר גלם

בשיעור נלמד על חומר הגלם העיקרי שלנו כצלמים – האור. נכיר את סוגי האור השונים וכיצד הם באים לידי ביטוי בצילום ונלמד על מערכת הפוקוס הדיגיטלית.

מפגש 5 – צילום שטח שני

ניפגש לצילום בעלי חיים תוך שימת דגש על תאורה, קומפוזיציה, צילום בתנועה, לכידת רגעים מיוחדים ותשומות לב לפרטים. במפגש זה נבין כיצד להציג את בעלי החיים בצורה מחמיאה, לבודד אותם מתוך ההמולה ולהשתמש בתאורה הטבעית.

מפגש 6 – מבוא לעריכת תמונה

תוכנות העריכה הן חדר החושך של הצילום הדיגיטלי. כלים אלו חיוניים ונחשבים לחלק בלתי נפרד מתהליך העבודה של הצלם. בשיעור זה נלמד על תהליך עיבוד התמונה ויועברו כלים בסיסיים הדרושים לעבודה עם תוכנות העריכה. התרגול יבוצע בעזרת תוכנות העריכה בטלפונים הניידים.

מפגש 7 – משוב על עבודות

תוסבר אומנות מתן המשוב תוך מתן משוב על צילומי הסטודנטים במפגשים הקודמים. בשיעור ניתן דגש על הטכניקה ועל אפשרויות לשיפור התמונות. המשוב הינו חלק חשוב מאוד בתהליך הלמידה שלנו כצלמים ובכלל ובעזרתו אנו יכולים להבין וללמוד האם המטרה שלנו בצילום הושגה ועברה לצד השני הצופה בתמונה.

מפגש 8 – צילום שטח שלישי

בשיעור שטח זה נעלה את רמת התרגול בעזרת מתן משימות צילומיות מאתגרות ומגוונות בהתאם לנלמד בקורס עד כה. משימות הצילום ידרשו הבנה וידע טכני לצד חשיבה צילומית יצירתית.

מפגש 9 – צילום פורטרטים

נלמד כיצד נכון לצלם אנשים ולהעביר את הסיפור שלהם כפי שאנחנו הצלמים רואים ורוצים לספר לעולם. נלמד על תקשורת עם המצולם שלנו וכיצד להוציא ממנו את המיטב.

מפגש 10 – צילום שטח רביעי

נצא לרחוב ונתמקד באנשים ובסביבתם. נתרגל צילום פורטרטים אחד על השני וכן על אנשים ברחוב תוך הבאת הסיפור שלהם לידי ביטוי בצילום שלנו.

מפגש 11 – צילום שטח חמישי

בשיעור מעשי זה נלמד ונתרגל צילום בתאורת לילה ובתאורת רחוב. נלמד על חשיפות ארוכות, ציור באור וצילום בתאורת רחוב מאתגרת.

מפגש 12 – פילטרים וסיכום קורס

עזר להתמודדות עם מגבלות האור שבצילום. חלקו השני של השיעור יוקדש לסיכום הקורס, משוב וחלוקת תעודות.

 רוצים להתייעץ איתנו? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או לשלוח מייל info@galitz.co.il

להיכנס לעולם הצילום, לשפר בצורה הטובה ביותר את רמת הצילום ולהעניק את הכלים להתפתח לרמה גבוהה בצילום, באחריות
לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס עקב סיבות אישיות. אם פספסתם שיעור, מכיוון שקורס חדש נפתח כל שבועיים, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור שבועיים לאחר מכן בכיתה או מתי שנוח לכם ללא תשלום נוסף.
הסניף בירושלים ממוקם ברחוב יעקב שרייבום 26, מכללת עזריאלי, המכללה להנדסה.
גליץ בית הספר לצילום נחשב כיום לבית הספר המוביל לצילום בארץ. אלפי צלמים מצויינים, בוגרי הקורסים, פעילים כיום בקהילת הצילום הישראלית וצוות של 40 צלמים-מדריכים מהמובילים בישראל עומדים לרשותכם. בית הספר נחשב למקום חדשני עם שיטות לימוד מקוריות ומתקדמות כשעל דגלו חרוטה האיכות ושאיפה למצויינות. בית הספר מפיק את מגזין הצילום קומפוזיציה. כדאי לקרוא מה מייחד אותנו בהמשך העמוד, את דירוג בית הספר, חוות דעת הסטודנטים, ליצור קשר ולהצטרף לקבוצת הפייסבוק.

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

אחריות מורחבת

אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

השלמת שיעורים

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

הדרכה אישית על המצלמה

יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

איכות הלמידה

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

הנוחות שלכם

לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

המשכיות

כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

מבנה בית הספר

הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!

מחוייבות למצויינות

הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

מובילי קהילת הצילום

אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

דילוג לתוכן