לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

קורס צילום אדריכלות ועיצוב פנים

הקורס המלא והשלם ביותר למי שבוחר להפוך את הצילום האדריכלי לקריירה!

בקורס תלמדו את רזי הצילום האדריכלי, הכנה ליום צילום, הכרת שיטת העבודה בפועל, עבודה מול בעלי מקצוע בתחום, לימודי עריכה מותאמים לצילום האדריכלי וכל זאת לצד תרגול וחניכה אישיים על ידי צוות ההדרכה של הקורס. צילום אדריכלי הינו תחום עיסוק טכני ומאוד יסודי, ובקורס שלנו אתם מקבלים את החבילה המלאה להפוך את הצילום שלכם למסחרי ועיסקי.

הקורס כולל 14 מפגשים בני שלוש שעות כל שיעור, כולל 4 שיעורי שטח מעשיים ו 5 שיעורי עריכה בפוטושופ (אונליין), שיעורי משוב וחניכה וכן עבודה מול בעלי מקצוע בעולם הצילום האדריכלי. תוכן השיעורים הינו המקיף והמלא ביותר שמוצע לצלם שרוצה להפוך את הצילום לקריירה.

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

הקורסים הקרובים

המועד הקרוב ייפתח ב-11.11.24.
לפרטים על הקורס וסילבוס לחצו כאן >>

או צרו איתנו קשר בטלפון 077-4090280

מפגש 1 - מבוא לצילום אדריכלות ועיצוב פנים, מהות ועקרונות

הכרות, מהו תחום צילום האדריכלות, במה הוא מיוחד, מה הוא מצריך. נכיר מספר צלמי אדריכלות ידועים, מה בין צילום אדריכלות חוץ לצילום עיצוב פנים?

מפגש 2 - מה בעצם קורה ביום צילום אדריכלות

נלמד כיצד מצלמים צילום אדריכלי איכותי. איך מתכוננים ליום צילומים מתחילתו ועד סופו. שיקולים בבחירת עדשות, זויות צילום, אפשרויות שונות של תאורה, ניהול זמן, בחינת אור השמש ומזג האויר, קומפוזיציה ותפיסת חלל.

מפגש 3 - יוצאים לצלם #1

צילומי חלל באור טבעי בחשיפות שונות וטכניקת HDR.

מפגש 4 - עבודה מול לקוחות ובעלי מקצוע + משוב עבודות

כצלמי אדריכלות אנו נדרשים לעבוד מול בעלי מקצוע עמיתים לצד לקוחות הקצה מזמיני העבודה. בחלקו השני של השיעור ננתח את הצילומים שביצעם ביציאת השטח הראשונה, נבחן את טכניקת החשיבה ובניית הקומפוזיציה.

מפגש 5 - יוצאים לצלם #2

צילומי חלל באור טבעי + עבודה עם תאורה מלאכותית.

מפגש 6 - פוטושופ (אונליין)

הכרות ופתיח כולל תצוגת תכלית, ממשק העבודה – workspace, שכבות התאמה: רוויה, גוון,עקומות, שחור לבן, מסנני פוטו,הסבר על ממשק ה AI של פוטושופ, תרגול החומר הנלמד בכיתה.

מפגש 7 - פוטושופ (אונליין)

מעבר על תרגול שיעורי הבית ומענה לשאלות שיטות שילוב ויכולות כל שיטה. יישור תמונות ופתיח לעולם המסכות
תרגול - שילוב שכבות בצילום אדריכלי - composit. תרגיל בית

מפגש 8 - פוטושופ (אונליין)

כלי בחירה בסיסיים ומתקדמים, תרגול צריבה והחלפת רקע, תרגול בחירה בשילוב עם שכבות התאמה תרגיל בית.

מפגש 9 - פוטושופ (אונליין)

כלים בסיסיים ומתקדמים לריטוש בעזרת כלי הבינה המלאכותית. אקשנים, אור וצל. פרויקט סיום על בסיס חומרי הצילום מיציאות השטח.

מפגש 10 - יוצאים לצלם #3

עולים ברמה - תרגול צילום בית פנים וחוץ.

מפגש 11 - תהליכי עבודה בעריכה (אונליין)

עכשיו שאתם מכירים את כלי העבודה בפוטושופ, בשיעור נלמד על תהליכי העבודה מרגע סיום הצילום ועד העברת התמונות ללקוח הסופי.

מפגש 12 - סטיילינג +משוב עבודות

בחלקו הראשון של השיעור נכיר את החיבור בין צלם האדריכלות לסטיילינג ועיצוב. נבין את ממשקי העבודה ושיתופי הפעולה בין הגורמים. בחלקו השני של השיעור נעבור על עבודות לאחר עריכה.

מפגש 13 - יוצאים לצלם - עבודת גמר

רגע לפני סיום הקורס נצא לצילום עבודות הגמר שלכם. קחו את כל הכלים שקיבלתם מאיתנו וזה הזמן להוציא את התוצאות הטובות ביותר שלכם.

מפגש 14 - תמחור וזכויות יוצרים + משוב עבודות גמר וסיכום קורס

בחלקו הראשון נדבר על תמחור עבודות וזכויות היוצרים שלכם כצלמים. בחלקו השני של השיעור תציגו את עבודת הגמר שלכם -תמונות נבחרות שצולמו בפרויקט הגמר. ביחד נבצע משוב לימודי ומקצועי ונסכם את הקורס.

 רוצים להתייעץ איתנו? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או לשלוח מייל info@galitz.co.il

הקורס המלא והשלם ביותר למי שבוחר להפוך את הצילום האדריכלי לקריירה!
לא ניתן יהיה לפספס שיעורים במהלך הקורס ולהשלים אותם לאחר מכן, למעט במקרים חריגים.
שיעורים עיוניים יתקיימו בגליץ בית הספר לצילום | מיקום שיעורי השטח יקבע בהתאם לזמינות ונגישות האתרים | שיעורי עריכה נערכים אונליין בכדי לאפשר לכם לעבוד על המחשב האישי שלכם.
בגליץ בית הספר לצילום מעשי הופכים אנשים עם מצלמה לצלמים מיומנים. בית הספר שלנו, שהוקם בשנת 2007, הכשיר בגאווה למעלה מ-30,000 אנשים בתחומי צילום שונים. הצוות שלנו מונה כ-50 מדריכות ומדריכים, כל אחת ואחד מהם צלמים מקצועיים, המביאים את הסגנון והמומחיות הייחודיים שלהם לתלמידים שלנו. יחד, הם יוצרים את הפסיפס המיוחד של בית הספר שלנו. אצלנו שמים דגש על מקצועיות, חדשנות, מצוינות בשירות, משאבי אנוש איכותיים וחווית למידה מעשירה. אנו מבינים כי המהות האמיתית של הצילום טמונה באדם שמאחורי המצלמה. לכן, בגליץ, הפוקוס שלנו הוא החניכים והחניכות עצמם.
14 מפגשים, כל מפגש כ-3 שעות
עלות הקורס 4950 ש"ח | בוגרי גליץ זכאים ל-10% הנחה.

מדריכת הקורס – נויה שילוני-חביב,

נויה שילוני חביב צלמת אדריכלות ועיצוב פנים
נויה שילוני חביב צלמת אדריכלות ועיצוב פנים

צלמת אדריכלות ועיצוב פנים.
"נקודת ההשקה בין עיצוב לצילום הוא בעיניי מפגש אמנותי. צילום אדריכלות הוא בשבילי אהבה גדולה. בכל מבט וזוית אני יוצקת שילוב בין העיצוב לאוירה, לאור, לרכות ולקומפוזיציה תוך הקפדה על דיוק טכני והגעה לפריים הרצוי."

ציוד חובה לקורס: 

מצלמה עם אפשרות לשליטה ידנית + עדשה רחבה
חצובת מצלמה
מחשב / לפטופ עם תכנות לייטרום ופוטושופ.

ציוד מומלץ לקורס:
פלש ספיד לייט או פלש אחר על בטריה
טריגר להפעלת הפלש
רפלקטור
חצובת פלש

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

אחריות מורחבת

אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

השלמת שיעורים

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

הדרכה אישית על המצלמה

יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

איכות הלמידה

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

הנוחות שלכם

לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

המשכיות

כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

מבנה בית הספר

הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!

מחוייבות למצויינות

הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

מובילי קהילת הצילום

אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

דילוג לתוכן