לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

גליץ

קורס צילום מתקדם

אנו גאים להציג את אחד הקורסים המקיפים ביותר לצלמים מתקדמים, לבוגרי קורסי היסודות ולצלמים שכבר שולטים ביסודות הצילום. בקורס צילום זה נלמד מגוון טכניקות מתקדמות שמשתלבות אחת בשנייה ומטרתן להביא את הצלם לרמה הבאה. נלמד את רזי התאורה הטבעית והמלאכותית, נפתח ראייה צילומית, נכנס לעולם צילומי הרחוב ונכיר עולמות שלמים ומיניאטוריים בצילומי המאקרו, נלמד על עצמנו בצילום בזוית אחרת ונוקסם בצילומי נוף בשעת שקיעה. לקראת סוף הקורס הסטודנטים יכינו פרוייקט אישי בהנחיית המדריכים והגשתו בשיעור המסכם. במהלך כל הקורס המדריכים ישתפו מניסיונם ומראיית עולמם הצילומית ויהיו זמינים לכל השאלות שלכם עם רכז הקורס שאחראי על ההתפתחות האישית שלכם וילווה אתכם לאורך כל השיעורים כחוט מקשר בין הנושאים השונים.

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

הקורסים הקרובים

שיעור 1 - מתמונה שטוחה לתמונה עמוקה - מדריך: גדי אהד

שיעור 1 – בשיעור זה נלמד כיצד ליצור עומק בתמונה באמצעות תאורה והצללה. נלמד על סוגי תאורה שונים, טבעית ומלאכותי ושילובם בתמונה. נבחין בין אמצעי התאורה השונים והשימושים, נלמד כיצד לעבוד עם מצולם וכיצד נוכל להקים סטודיו לצילומי תדמית בכל מקום, באמצעים פשוטים וגם באמצעים קצת יותר יקרים נדבר על תאורת פלאשים ותאורה רציפה.

שיעור 2 - מתמונה שטוחה לתמונה עמוקה - מעשי

שיעור 2 – במפגש זה נתרגל הלכה למעשה את מה שלמדנו בשיעור העיוני. נלמד כיצד ניתן להאיר תמונה באמצעים פשוטים מאד ונתקדם לתאורה מתוחכמת עם אמצעים קצת יותר רציניים, נלמד כיצד להדריך את המצולם שלנו ונקים סטודיו בכל מקום שנרצה.

שיעור 3 - צילום מתקדם 101

שיעור 3 – צילום מתקדם 101 ממשיכים ללמוד על המצלמה שלנו ועל הטכניקה שבבסיס אומנות הצילום. איך משתמשים בטכניקות הבסיסות של הצילום בצורה הנכונה, המהירה והמדויקת ביותר. בשיעור נעמיק מעבר לנלמד ביסודות הצילום בנושאים כמו מדידת אור, חדות, פוקוס ועוד כל שיותיר לנו הזמן.

שיעור 4 - צילום תרבויות - מדריך: עודד וגנשטיין

שיעור 4 – צילום תרבויות – עודד וגנשטיין בשיעור חובק עולם זה ניכנס אל עולם צילום התרבויות. נלמד מה הופך תמונה לכזו שיודעת לספר סיפור ועל עבודת ההכנה המקדימה של הצלם הגיאוגרפי. נסקור כיצד ליצור צילום פורטרט אנושי אינטימי ואותנטי של אדם בסביבתו הטבעית בצילום ספונטני ועד פרויקט צילום ארוך טווח. כמו כן נשאל כיצד מספרים סיפור בפורטרט? וכיצד ניתן להתגבר על הרתיעה מצילום אנשים?

שיעור 5 - אני יודע לצלם, מה עכשיו? משוב מתקדם מדריך: עודד וגנשטיין

שיעור 5 – אני יודע לצלם, מה עכשיו? משוב מתקדם – מדריך: עודד וגנשטיין כולנו מחפשים דרך לצלם תמונות משמעותיות יותר, שיזכרו. אין ספק כי משוב, הכוונה והשראה היא הדרך לשם. באמצעות משוב מתקדם על עבודתנו, נחדד את הקול האישי שלנו ונלמד: כיצד לשאול את השאלות הנכונות, אלו שיאפשרו לנו לממש את הפוטנציאל הצילומי שלנו. את האופן שבו צלם מקבל השראה ואת השימוש הקריטי ברפרנסים לצורך עבודה טובה יותר. ונחקור כיצד הסיפורים, החלומות והפחדים האישיים שלנו יכולים להפוך לתמונות מרתקות!

שיעור 6 - מבוא לריטוש תמונה - מדריך: מקס גולובנוב

שיעור 6 – מבוא לריטוש תמונה – מקס גולובנוב בשיעור נלמד את תהליך העבודה בפיתוח תמונה דיגיטלית ושדרוג התמונה. כיצד לרטש תמונה בפוטושופ על ידי שימוש במספר כלים בסיסיים תוך יצירת תוצאה מעודנת וטבעית.

שיעור 7 - הרכז/ת - יציאת שטח

שיעור 7 – הרכז/ת – יציאת שטח

שיעור 8 - צילום מאקרו - מדריך: שי כהן

שיעור 8 – מאקרו – שי כהן אחד מצלמי המאקרו הטובים בארץ, יכניס אתכם לעולם קסום שנמצא ממש מתחת לאף. נכיר את הציוד המשמש לצילומי מאקרו, כיצד עובדים עם תאורה טבעית ומלאכותית בצילומים מהסוג הזה, כיצד מתקרבים לחרקים ואיך ניגשים לצילום

שיעור 9 - צילום מאקרו - מעשי - מדריך: שי כהן

שיעור 9 – מאקרו – מעשי | יום ו' בזריחה ניפגש בשעת בוקר מוקדמת לצילומי מאקרו וניישם את התיאוריה אותה למדנו בשיעור הקודם. נתרגל טכניקות של התקרבות, בחירת רקע, זוית ופרמטרי הצילום. למי שאין ציוד מאקרו, נשאיל ציוד המתאים לקנון ולניקון. יש צורך בחצובה.

שיעור 10 - צילום נוף מתקדם - מדריך: יוסי בייטלמן

שיעור 10 – צילום נוף מתקדם – יוסי בייטלמן בשיעור זה נכיר את הכלים של צלם הנוף, נלמד על הטכניקות לבניית פריים בעזרת קומפוזיציות שונות, נחשף לזוויות המיוחדות וזמני הצילום המועדפים. נכיר את הציוד לצילום נוף- עדשות חצובות ופילטרים.

שיעור 11 - צילום נוף מתקדם - מדריך: יוסי בייטלמן

שיעור 11 – צילום נוף מתקדם – יוסי בייטלמן נצא לקראת השקיעה לצילומים בחוף פלמחים עם אחד מצלמי הנוף המובילים בארץ, יוסי בייטלמן. נתנסה בצילומי שקיעה מתקדמים בעזרת פילטרים.

שיעור 12 - צילום בזווית אחרת - מדריך: גלעד בנארי

שיעור 12 – צילום בזווית אחרת – גלעד בנארי בשיעור זה גלעד יציג לכם את הדרך לפיתוח ראייה צילומית מתקדמת, פיתוח חשיבה יצירתית ויצירת זהות צילומית אישית. נכיר טכניקות לבניית פריימים וקומפוזיציות מתקדמות, צילום אבסטרקטים ויצירת קונספט בשטח.

שיעור 13 - צילום בזווית אחרת - מעשי - מדריך: גלעד בנארי

שיעור 13 – צילום בזווית אחרת – מעשי יום ו' – בזכרון יעקב נצא לשטח ליישם את התיאוריה שנלמדה בשיעור שעבר. נתנסה בצילום מזויות שונות תוך שימוש בכלים יצירתיים על מנת ליצור פריימים ייחודיים בשיעור זה תכירו את הדרך בה גלעד מתבונן על העולם ומצלם אותו.

שיעור 14 - טכניקות לצילום אומנותי: נמרוד סונדרס

שיעור 14 -טכניקות לצילום אומנותי – נמרוד סונדרס – שיעור מעשי בשיעור מעשי זה נחשף לז׳אנרים בהם הצלם הטכני הוא המלך. נלמד על טכניקות צילום שלא מייצרות שוב את אותה תמונת סטילס מוכרת. ננצל את הזמן היטב ונתנסה בטכניקות צילום מורכבות יותר כגון, חשיפות כפולות, סינמה גרף, פאנורמות, הקפאה בעזרת פלאשים, צילום למטרת קומפוזיט ועוד

שיעור 15 - צילום טבע - מדריך: ירין קליין

שיעור 15 – לחשוב כמו צלם טבע – ירין קליין בשיעור מרתק זה נצלול לעולם צילום בעלי החיים. נבין קצת כיצד חושב צלם הטבע ומה הסודות להשגת תמונת Wildlife עוצמתית. נלמד טכניקות צילום מתקדמות, קומפוזיציה ותפיסת הרגע המכריע. כמו גם נדבר על ציוד והתנהגות בעלי החיים. את השיעור יעביר ירין קליין, מדריך טיולי צילום טבע בעולם ומצלמי הטבע הטובים בישראל .

שיעור 16 - צילום טבע - מדריך: ירין קליין

שיעור 16 – לחשוב כמו צלם טבע – ירין קליין ניפגש מעט לפני הזריחה, בשעות בהן בעלי החיים פעילים ביותר. ננצל את שעות האור המוקדמות וניישם את הכלים אשר למדנו בכיתה בסשן צילומי טבע פראי. נלמד כיצד ניתן לבודד את בעל החיים מהסביבה. ניתן טיפים ודגשים חשובים להתמודדות עם תנאי תאורה שונים ונרכוש כלים להתמודדות עם קשיים טכניים שעלולים לצוץ.

שיעור 17 - סיכום קורס

שיעור 17 – סיכום קורס השיעור יתחיל בביקורת עבודות על הצילומים מהקורס שתכלול טיפים מרהיבים לעריכת תמונה. בהמשך נעבור הרצאה בנושא קידום והתפתחות בעולם הצילום. לאחר מכן יערך סשן שאלות ותשובות של הסטודנטים לסיכומו של הקורס וחלוקת תעודות.

 רוצים להתייעץ איתנו? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או לשלוח מייל info@galitz.co.il

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס עקב סיבות אישיות. אם פספסתם שיעור, מכיוון שקורס חדש נפתח כל שבועיים, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור שבועיים לאחר מכן בכיתה או מתי שנוח לכם ללא תשלום נוסף.
גליץ בית הספר לצילום נחשב כיום לבית הספר המוביל לצילום בארץ. אלפי צלמים מצויינים, בוגרי הקורסים, פעילים כיום בקהילת הצילום הישראלית וצוות של 40 צלמים-מדריכים מהמובילים בישראל עומדים לרשותכם. בית הספר נחשב למקום חדשני עם שיטות לימוד מקוריות ומתקדמות כשעל דגלו חרוטה האיכות ושאיפה למצויינות. בית הספר מפיק את מגזין הצילום קומפוזיציה. כדאי לקרוא מה מייחד אותנו בהמשך העמוד, את דירוג בית הספר, חוות דעת הסטודנטים, ליצור קשר ולהצטרף לקבוצת הפייסבוק.

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

אחריות מורחבת

אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

השלמת שיעורים

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

הדרכה אישית על המצלמה

יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

איכות הלמידה

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

הנוחות שלכם

לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

המשכיות

כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

מבנה בית הספר

הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!

מחוייבות למצויינות

הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

מובילי קהילת הצילום

אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

דילוג לתוכן