לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

קורס צילום מתקדם

סיימתם את קורס היסודות או שיש לכם כבר ניסיון בעולם הצילום, זה הזמן להכיר את קורס הצילום המתקדם שלנו, קורס שמציע לכם בופה של אפשרויות, ולכם נשאר רק לטעום ולהנות. בקורס המתקדם שלנו נחשוף אתכם לטכניקות צילום שונות לצד ז'אנרים מרתקים בעולם הצילום.

המסע שלנו יתחיל בטכניקות צילום מתקדמות וכניסה לעולם הצילום המתקדם, נכיר את עולם התאורה המלאכותית שפותח לכם מגוון עצום של אפשרויות צילום, נצא לפגוש את עולם החרקים בצילומי מאקרו מטורפים, נכיר את עולם בעלי החיים המרתק, נצא לצלם נוף בשקיעה,  נרד לרחוב הסואן להתמודדות עם צילומי רחוב, ונלמד לחשוב יצירתית כדי להראות את העולם מזווית אחרת. כל ז'אנר צילום יועבר על ידי צלם מומחה בתחומו וכל הקורס ינוהל על ידי מדריך צילום ותיק.

תוכן השיעורים יכול להשתנות אבל הבופה שלנו תמיד פתוח לרווחה. בסיום הקורס נבקש מכם להציג קצת מעבודות הצילום שלכם במהלך הקורס וביחד נראה עולם קסום של חוויות.

*הסילבוס שמופיע כאן הוא סילבוס לדוגמה. יש להתעדכן לגבי השיעורים לכל מועד עם בית הספר.

רוצים להתייעץ? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או מייל info@galitz.co.il

הקורסים הקרובים

לפרטים ומידע לגבי מועדים קרובים לחצו כאן >>

או צרו איתנו קשר בטלפון 077-4090280

שיעור 1: צילום מתקדם 101

ממשיכים ללמוד על המצלמה שלנו ועל הטכניקה שבבסיס אומנות הצילום. איך משתמשים בטכניקות הבסיסות של הצילום בצורה הנכונה, המהירה והמדויקת ביותר. בשיעור נעמיק מעבר לנלמד ביסודות הצילום בנושאים כמו מדידת אור, חדות, פוקוס ועוד כל שיותיר לנו הזמן.

שיעור 2: צילום מתקדם 102 - מעשי

בשיעור זה נתרגל את טכניקות הצילום אותם למדנו בשיעור הראשון, נכיר את המצלמה שלנו יותר טוב ונדע להוציא ממה עוד קצת יותר לקראת המשך הקורס בו תדרשו לתפעול מקצועי יותר של המצלמה שלכם.

שיעור 3: לחשוב כמו צלם טבע

בשיעור מרתק זה נצלול לעולם צילום בעלי החיים. נבין קצת כיצד חושב צלם הטבע ומה הסודות להשגת תמונת Wildlife עוצמתית. נלמד טכניקות צילום מתקדמות, קומפוזיציה ותפיסת הרגע המכריע. כמו גם נדבר על ציוד והתנהגות בעלי החיים. את השיעור יעביר ירין קליין, מדריך טיולי צילום טבע בעולם ומצלמי הטבע הטובים בישראל.

שיעור 4: לחשוב כמו צלם טבע - מעשי

ניפגש מעט לפני הזריחה, בשעות בהן בעלי החיים פעילים ביותר. ננצל את שעות האור המוקדמות וניישם את הכלים אשר למדנו בכיתה בסשן צילומי טבע פראי. נלמד כיצד ניתן לבודד את בעל החיים מהסביבה. ניתן טיפים ודגשים חשובים להתמודדות עם תנאי תאורה שונים ונרכוש כלים להתמודדות עם קשיים טכניים שעלולים לצוץ.

שיעור 5: מאקרו

אחד מצלמי המאקרו הטובים בארץ, יכניס אתכם לעולם קסום שנמצא ממש מתחת לאף. נכיר את הציוד המשמש לצילומי מאקרו, כיצד עובדים עם תאורה טבעית ומלאכותית בצילומים מהסוג הזה, כיצד מתקרבים לחרקים ואיך ניגשים לצילום מאקרו.

שיעור 6: מאקרו - מעשי

ניפגש בשעת בוקר מוקדמת לצילומי מאקרו וניישם את התיאוריה אותה למדנו בשיעור הקודם. נתרגל טכניקות ייחודיות לצילומי מאקרו, בחירת רקע מחמיא, הבנת המושג "עומק שדה רדוד" זוית ונפגוש יצורים קטנים ומעניינים .

שיעור 7: צילום מזון

בשיעור זה נתמקד בלימוד ובהבנה של צילום מזון. נקבל כלים וטכניקות הנדרשות ליצירת תמונות מזון איכותיות ומרהיבות. נלמד סגנונות שונים של תאורה, תאורה טבעית, תאורת סטודיו (פלאשים). נלמד קומפוזיציות, נחשף לזוויות מיוחדות והבנה בבניית סט צילום מתחילתו. ננסה להבין את הדרכים שבהן ניתן להעביר רגשות וטעמים באמצעות צילום.

שיעור 8: צילום מזון - מעשי

בשיעור זה ניישם בסטודיו את הטכניקות שלמדנו, נתנסה בהקמת סט צילום מזון, נלמד בחירת רקע מתאים, צבעים וסטיילינג. נעבוד עם תאורה מלאכותית בסטודיו מקצועי.

שיעור 9: צילום בזוית אחרת

בשיעור זה גלעד יציג לכם את הדרך לפיתוח ראייה צילומית מתקדמת, פיתוח חשיבה יצירתית ויצירת זהות צילומית אישית. נכיר טכניקות לבניית פריימים וקומפוזיציות מתקדמות, צילום אבסטרקטים ויצירת קונספט בשטח.

שיעור 10: צילום בזוית אחרת - מעשי

נצא לשטח ליישם את התיאוריה שנלמדה בשיעור שעבר. נתנסה בצילום מזויות שונות תוך שימוש בכלים יצירתיים על מנת ליצור פריימים ייחודיים בשיעור זה תכירו את הדרך בה גלעד מתבונן על העולם ומצלם.

שיעור 11: זמן רחוב

בשיעור העיוני נדון בנושא מה זה צילום רחוב? נקבל רקע הסטורי ונלמד על הרגע המכריע של אנרי קרטיה ברסון. נלמד טכניקות שונות בהן צלמי רחוב משתמשים ועל סוגים שונים של צילום רחוב אותם נתרגל במהלך השיעור בשטח.

שיעור 12: זמן רחוב - מעשי

השיעור המעשי יתחיל בתרגול של טכניקות וחשיפות שונות שמשתמשים בהן ברחוב. סוג של הסבר והתנסות באיך נצלם בהיבט היותר טכני: חשיפה נכונה למצבי אור משתנים וכיו״ב. לאחר מכן נעבוד על תרגילי הצילום של סוגי התקשורת השונים שמתקיימים בצילום רחוב אותם אנחנו נלמד בשיעור העיוני.

שיעור 13: שיעור מנהל קורס

בשיעור זה נתרגל את שלמדתם במהלך הקורס על ידי ביצוע משימות חשיבה צילומיות שיאתגרו את החשיבה הצילומית שלכם כפי שלמדתם לאורך כל הקורס וזאת לצד השימוש ביכולות הטכניות הנלמדות. משימות החשיבה מאתגרות ומאפשרות להפוך רעיון לתמונה.

שיעור 14: תאורה מעשית א'

בשיעור זה נלמד כיצד ליצור עומק בתמונה באמצעות תאורה והצללה. נלמד על סוגי תאורה שונים, טבעית ומלאכותי ושילובם בתמונה. נבחין בין אמצעי התאורה השונים והשימושים, נלמד כיצד לעבוד עם מצולם וכיצד נוכל להקים סטודיו לצילומי תדמית בכל מקום, באמצעים פשוטים וגם באמצעים קצת יותר יקרים נדבר על תאורת פלאשים ותאורה רציפה.

שיעור 15: תאורה מעשית ב'

במפגש זה נתרגל הלכה למעשה את מה שלמדנו בשיעור העיוני. נלמד כיצד ניתן להאיר תמונה באמצעים פשוטים מאד ונתקדם לתאורה מתוחכמת עם אמצעים קצת יותר רציניים, נלמד כיצד להדריך את המצולם שלנו ונקים סטודיו בכל מקום שנרצה.

שיעור 16: צילום נוף מתקדם

בשיעור זה נכיר את הכלים של צלם הנוף, נלמד על הטכניקות לבניית פריים בעזרת קומפוזיציות שונות, נחשף לזוויות המיוחדות וזמני הצילום המועדפים. נכיר את הציוד לצילום נוף- עדשות חצובות ופילטרים.

שיעור 17: צילום נוף מתקדם - מעשי

נצא לקראת השקיעה לצילומים בחוף פלמחים עם אחד מצלמי הנוף המובילים בארץ, ליאור אקוניס. נתנסה בצילומי שקיעה מתקדמים בעזרת פילטרים.

שיעור 18: סיכום

בשיעור סיכום הקורס, אתם מקבלים את הבמה להציג את התמונות שלכם למול החניכים בכיתה. כל חניך יציג 2-3 תמונות שדרכן הוא יסביר על התהליך שהוא עבר לאורך הקורס. מה היו השיקולים בצילום ובבחירה של התמונה, ואיך "האני" שלך בא לידי ביטוי בצילום שלך.

 רוצים להתייעץ איתנו? מוזמנים להתקשר 077-4090280 או לשלוח מייל info@galitz.co.il

הכרת עולמות צילום מתקדמים לצד פיתוח זהות צילומית אישית ושיפור השליטה הטכנית במצלמה ובציוד נלווה.
הפסדתם שיעור, לא נורא, אנחנו כאן. אצלו תוכלו לחזור על השיעור החסר בכל מועד על בסיס מקום פנוי וזאת מעבר לכך שתקבלו את השיעור בצורה מצולמת כאילו שהייתם בכיתה.
את הקורס המתקדם שלנו ניתן ללמוד בסניפים הבאים: רמת גן, חיפה, מודיעין וירושלים.
בגליץ בית הספר לצילום מעשי הופכים אנשים עם מצלמה לצלמים מיומנים. בית הספר שלנו, שהוקם בשנת 2007, הכשיר בגאווה למעלה מ-30,000 אנשים בתחומי צילום שונים. הצוות שלנו מונה כ-50 מדריכות ומדריכים, כל אחת ואחד מהם צלמים מקצועיים, המביאים את הסגנון והמומחיות הייחודיים שלהם לתלמידים שלנו. יחד, הם יוצרים את הפסיפס המיוחד של בית הספר שלנו. אצלנו שמים דגש על מקצועיות, חדשנות, מצוינות בשירות, משאבי אנוש איכותיים וחווית למידה מעשירה. אנו מבינים כי המהות האמיתית של הצילום טמונה באדם שמאחורי המצלמה. לכן, בגליץ, הפוקוס שלנו הוא החניכים והחניכות עצמם.
18 מפגשי צילום בני שלוש שעות, מתוכם 9 מפגשים מעשיים בשטח.
תינתן אפשרות לחזרה על שיעורים מתוך הקורס ללא הגבלת היקף וזאת כל עוד הקורס והשיעורים האמורים זמינים וקיימים באורח הרגיל של הדברים במסגרת פעילות בית הספר. למען הסר ספק, לבית הספר גליץ שיקול דעת מלא ומוחלט ומכל סיבה שהיא להפסיק בכל עת קיומם והפעלתם של הקורס ו/או כל שיעור במסגרת הקורס לאחר השלמת הלימודים בקורס הראשוני על ידי התלמיד וזאת מבלי שתוטל עליה כל חבות בקשר עם כך כלפי התלמיד.
3,850 ש"ח | בוגרי גליץ זכאים ל-10% הנחה

הקורס בניהול מנהל/מנהלת קורס שיהיה איתכם מהרגע הראשון ועד לסיום הקורס.

בצוות ההדרכה של הקורס תמצאו את הצלמים הטובים ביותר בארץ בתחומם.
ליאור אקוניס – צילום נוף, גלעד בנארי – צילום בזווית אחרת, אוהד אביב – צילום רחוב, נדב בגים – צילום מאקרו, ירין קליין/עומר פ'רצי – צילום בעלי חיים ועוד.

  • ידע נדרש: בוגר קורס יסודות או בעל ניסיון ושליטה במצלמה בצילום במצב ידני.
  • ציוד נדרש לקורס: מצלמה, עם אפשרות לשליטה ידנית בתריס וצמצם.
    במסגרת הקורס בית הספר יספק חלק מהציוד הנלווה לשיעורים (עדשות מאקרו, חצובות, פילטרים).
  • לשיעור לחשוב כמו צלם טבע נדרש להגיע עם עדשות טלה (400 ממ ומעלה). למי שאין, ישנה אפשרות לשכור עדשה מול חברה שבית הספר עובד מולה בהנחה משמעותית.
  • המדריכים המלמדים בקורס מתקדם הינם צלמים פעילים, העובדים בחוד עולם הצילום בישראל, מתוקף זה ייתכנו שינויים בתאריכים ובסדר המפגשים.
  • ייתכנו שינויים בתכני הקורס ובתאריכים בהתאם לאילוצי בית הספר.

כל הסיבות ללמוד צילום בגליץ

אחריות מורחבת

אנחנו מתחייבים שתצאו מקורס עם כל הידע הנדרש! אם הרגשתם שחסר לכם ידע בנושא מסוים או ששכחתם משהו, אתם מוזמנים לעשות את אותו השיעור שנית, ללא תשלום וללא הגבלה בזמן, ולחזק את אותם הנושאים עד שתהיו בטוחים בכך ב-100%.

השלמת שיעורים

לכל אחד קורה שמפספס שיעור במהלך הקורס מכל סיבה שהיא. אם פספסתם שיעור, עומדת לרשותכם האפשרות להשלים את אותו השיעור, ללא תשלום!

הדרכה אישית על המצלמה

יש לכם מצלמה מצויינת ואתם מעוניינים לדעת לשלוט בה ולהוציא ממנה את המקסימום? אנחנו נעבור איתכם אישית על המצלמה שלכם ונסביר את אפשרויות התפעול שלה כדי שתממשו את הפוטנציאל הגלום בה.

איכות הלמידה

המדריכים הטובים בארץ משתתפים בהדרכת הקורס ומעניקים מניסיונם ומזווית הראייה המיוחדת שלהם. הקורס נערך בקבוצות קטנות והיציאות לשטח מתוגברות במדריכים נוספים ואנחנו מתחייבים לכם ליחס החניכה הטוב בארץ.

הנוחות שלכם

לכל אחד מתאים זמן אחר ללימודים. בזכות ההצלחה של הקורס, אנחנו פותחים מחזור חדש כל שבוע וכל מחזור מתקיים ביום אחר בשבוע, כולל קורסי בוקר וערב וקורסים בימי שישי בבוקר. לכם נותר רק לבחור מתי הכי נוח לכם לעשות את הקורס.

המשכיות

כשנגמר הקורס, אנחנו יודעים שאתם מאוד רוצים להמשיך ולהתפתח ולכן אצלנו יש מגוון קורסים מתקדמים מרתקים ומובילים בתחומם בארץ ולבוגרי יסודות הצילום יש 10% הנחה קבועה לכולם!

מבנה בית הספר

הסניף הראשי שלנו נמצא בבורסה ברמת גן, קרוב לרכבת ולנתיבי איילון ועם חניה חינם. 7 כיתות לימוד מרווחות וחדרי דיונים מאובזרים, פינות ישיבה נוחות כשהסטודנטים והבוגרים שלנו מוזמנים לבוא מתי שהם רוצים, להשתמש בכיתות המחשבים שלנו, לקרוא מגזינים וספרי צילום מהספרייה ולהשתמש בסטודיו. אתם, כמובן, מוזמנים לבוא לבקר ולהתרשם. כל יום הוא יום פתוח!

מחוייבות למצויינות

הקורס בתהליך שיפור ושידרוג מתמשך לאחר כל מחזור. כיום, לאחר למעלה מ-600 מחזורים מדהימים, הקורס הינו ללא ספק באיכות הגבוהה ביותר בארץ ואנו עומדים על 97% שביעות רצון מהקורס, מוזמנים לקרוא.

מובילי קהילת הצילום

אתם רוצים ללמוד מהמובילים בתחום הצילום בישראל. כחלק מהחזון שלנו לשיפור עולם הצילום בארץ, אנו מפיקים את מגזין הצילום של ישראל – קומפוזיציה, אשר מופץ חינם. כנס הצילום של ישראל, ביוזמתנו והפקתנו, הוא אירוע הצילום המרכזי השנתי בהשתתפות אלפי צלמים. זהו כנס הצילום הגדול בעולם!

דילוג לתוכן