לשאלות ומידע על מגוון הקורסים והסדנאות שלנו, התקשרו: 077-8040591 ונשמח לעזור. ליצירת קשר דרך פייסבוק מסנג׳ר לחצו כאן

גליץ בית ספר לצילום מעשי

אודות

מי אנחנו?

גליץ בית-ספר לצילום מעשי הוקם בשנת 2007 על ידי הצלם הבינלאומי ושגריר ניקון באירופה, רועי גליץ. בית הספר הוקם מתוך מטרה להנגיש את עולם הצילום המרתק לכל מי שרוצה לעסוק בתחום, בין אם זה כתחביב או כמקצוע מסחרי. בבית הספר מלמדים טובי הצלמים בתחומם בארץ, צלמים בעלי ידע רב וניסיון הדרכה עשיר.

בית הספר הכשיר למעלה מכ-30,000 תלמידים ותלמידות, חלקם כיום צלמים מובילים בתחום. אנחנו גאים להיות הבית של צוות הצלמים ומדריכי הצילום הטובים בארץ, ולאלפי סטודנטים שלמדו איתנו וממשיכים ללוות את בית הספר גם הרבה מעבר.

מהו חזון בית הספר?

גליץ בית הספר לצילום מעשי יהווה מוסד לימודי מקצועי, איכותי חדשני ומוביל לכל מקצועות הצילום הדיגיטלי.
 בית הספר יציע לחניכיו מגוון רחב של אפשרויות לימוד והשכרה בפריסה ארצית, החל מקורסי הצילום הבסיסיים דרך קורסים מתקדמים, קורסי נישה מקצועיים, וכן סדנאות והרצאות בתחומי הצילום השונים.
בית הספר ימשיך להיות המוסד הלימודי האיכותי והגדול בארץ לכלל מקצועות הצילום השונים.
בית הספר יעסיק ויכשיר את טובי הצלמים בארץ בתחומי הצילום השונים תוך שמירה על רמת לימוד איכותית ומקצועית, לצד הקפדה על חווית לימוד מהנה ואיכותית.
בית הספר ישמור על רמת שירות גבוהה, החל מהמענה הראשוני למתעניינים, מתן כלל המידע הנדרש לנרשמים בצורה ברורה ומקצועית, מענה לחניכים במהלך הקורסים השונים, ועד מענה וסיוע לבוגרי הקורסים בהתאם למדיניות בית הספר. השירות הניתן יהיה מקצועי אדיב ואפקטיבי.

מהם ערכי בית הספר?

  • מקצועיות – שמירה על רמה מקצועית גבוהה ביותר בכל תחומי העשייה של בית הספר.
  • איכותיות – הפקדה על איכות ביצוע גבוהה ועיקבית.
  • חדשנות – בית הספר יקפיד להיות מעודכן ומותאם למציאות הדיגיטלית המתפתחת, הן על ידי עדכון קורסים קימיים והן על ידי הכנסת קורסים ותחומי צילום חדשים.
  • שירותיות – כלל עובדי בית הספר יעניקו שירות איכותי, מקצועי ואפקטיבי לחניכי בית הספר ולמתעניינים הרבים. השירות יבוצע במהירות, יעילות ואדיבות, תוך התחשבות בצרכי הלקוח ושמירה על נהלי בית הספר.
  • קהילתיות – בית הספר יהיה מרכז קהילתי ויהווה כתובת מקצועית לבוגרי בית הספר ולצלמים בכלל.
  • הון אנושי איכותי – בית הספר יעסיק את טובי הצלמים והמדריכים בארץ בצילום.
  • לימוד חוויתי – בית הספר ייתן דגש מיוחד על חווית הלומד, הן בסביבת הלימוד והן בתוכן המונגש בקורסים על ידי מדריכי בית הספר.

דבר המנכ"ל

"המצלמה היא כלי המלמד אנשים לראות בלי המצלמה", אמרה הצלמת האגדית דורתיה לאנג, והפכה את הצילום לדרך חיים הרבה מעבר לצילום.

שמי דקל, אני מצלם מגיל 16, ועבורי הצילום זה דרך חיים.
 כל חיי הבוגרים, תמיד הייתה לי מצלמה בהישג יד, גם הרבה לפני שלמדתי צילום באופן יסודי ומקצועי (בגליץ כמובן).
 המצלמה משמשת לי ככלי להעביר את נקודת המבט שלי על העולם, מה אני בוחר לראות ואיך אני רוצה לספר את הסיפור שלי ושל הסביבה שלי.
 את זה בדיוק אנחנו מלמדים את החניכים שלנו.

צילום מתחיל בלב ובראש של הצלם, ומשם עובר לצד הטכני של המצלמה.
אנחנו הופכים אנשים עם מצלמות לצלמים, כאלו שהצילום זה דרך חיים עבורם.
 כמנכ"ל בית הספר אני גאה לנהל את המוסד הלימודי הגדול והמוביל בארץ לצילום, וביחד עם הצוות הנהדר שלנו, אני מתחייב להמשיך ולשמור על פעילות בית הספר כפי שאלפי בוגרים שלנו מכירים וזוכרים לטובה.


לצד השמירה על רמת המקצועיות הגבוהה שלנו, חשוב לנו לשמור על חווית הלימוד המיוחדת של בית הספר.
"הרכיב החשוב ביותר במצלמה נמצא 12 ס"מ מאחוריה", אנשל אדמס.
 אנחנו כאן כדי לעבוד על המרכיב הזה, אתם, הצלמים.

דקל אבו, מנכ"ל

גליץ בית הספר לצילום מעשי


היכן אנחנו?

הסניף הראשי שלנו נמצא ברחוב היצירה 26 במתחם הבורסה ברמת גן, סמוך לרכבת ת"א מרכז ועם חניה חינם בערב. בנוסף לבית הספר יש עוד 5 סניפים ברחבי הארץ: חיפה, רעננה, מודיעין, ירושלים ובאר שבע. בית הספר מגשים את החזון למצויינות ומאפשר לימודים בכיף וספרייה עם חומרים להעשרה. בביה"ס יש 7 כיתות לימוד, כולל כיתות הרצאות, כיתות מחשבים, חדרי דיונים מאובזרים לקורסים המתקדמים וסטודיו להדגמות.

כיצד אנחנו מלמדים?

טכניקות לימוד חדשניות בשילוב עם מדריכים מקצועיים וליווי של בית הספר יוצרים אווירה מיוחדת של לימוד. ההדרכה באווירה של כיף עם מצגות ודוגמאות של המדריכים וטיפים מנסיונם הרב. החומר המסוכם בסוף כל שיעור מאפשר לסטודנטים שלנו להקשיב במקום לכתוב ומותירים זמן רב לשאלות ותשובות ולהתפתחות אישית. בזכות המשוב עליו אנו מקפידים בסיום כל קורס, אנחנו נמצאים במגמת שיפור מתמדת ובזכות מאות הקורסים ואלפי הסטודנטים שלמדו אצלנו אנחנו עדיין ממשיכים להשתפר מקורס לקורס.

 

מה מייחד אותנו?

לא רק העברת חומר הלימוד חשובה לנו, אלא גם ההנאה שבלימודים ולכן אנו שמים דגש על גיבוש הקבוצות. ביציאות לשטח אנו היחידים שמקפידים על ריבוי מדריכים על מנת להגיע ליחס החניכה הטוב ביותר ואנו היחידים שמעניקים  אחריות מלאה על הקורס. בזכות העובדה שמחזור חדש מתחיל כל שבוע, אנו נותנים אפשרות להשלמת שיעורים באופן מיידי.

המשכיות בצילום היא חשובה מאוד ולכן קיים בפניכם מגוון עצום של קורסים מתקדמים שמועברים על ידי יותר מ-40 מדריכים מקצועיים, 6 ימים בשבוע וכל מה שנותר זה רק לבחור. אנחנו מוציאים עשרות קבוצות בשנה למסע צילום למקום אקזוטי אחר בעולם באמצעות פוטוטבע, הפקנו וקיימנו במשך שנים רבות את כנס וקונגרס הצילום של ישראל עם סדנאות והרצאות של הצלמים הטובים בארץ ובעולם, אנו מפיקים את מגזין הצילום קומפוזיציה חינם לקהילת הצילום בישראל. כל זאת מכיוון שהדבר החשוב לנו ביותר הוא להפיץ את הידע הלאה.

מוזמנים

מוזמנים לקרוא מאמרים בנושא צילום, מוזמנים לראות את הסטודנטים שלנו,
לקרוא המלצות על קורס צילום, מוזמנים אלינו לבית הספר ולהתרשם,
להכיר את המדריכים שלנו, מוזמנים להצטרף למגוון קורסי צילום,
מוזמנים להצטרף לדף הפייסבוק שלנו, מוזמנים להירשם לניוזלטר שלנו, מוזמנים ליצור עמנו קשר.

דילוג לתוכן